999 rezultate për

social

Të mahnitur nga rrjetet sociale? Zbuloni mashtrimet (FOTO LAJM) Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe t
Reduktoni përdorimin e rrjeteve sociale, shpëtoni nga depresioni Një studim i kryer nga kërkuesit në Universitetin e Pensilvanisë, pretendon se është i pari që gjen një lidhje rastësore
Georgina dhe Wanda, dy nënat më të famshme në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Georgina Rodrigez dhe Wanda Nara janë ndër personazhet më popullore nga modelet në rrjetet social. Ato janë vazhdimisht
Njihuni me presidenten seksi të futbollit që po "tërbon" rrjetet sociale (FOTO) irina Morozyk, gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, është bërë e famshme me përfshirjen e saj në futboll. Ajo e ka ma
Pagjumësia nga rrjetet sociale "pushton" adoleshentët Telefonat e zgjuar dhe mediat sociale po ndikojnë gjithmonë e më shumë në cilësinë e një gjumi të dobët ose të një pagju
Kryebashkiaku socialist kundër Ramës: Media ka dhënë lajme për gjendjen reale ashtu siç është Kryeministri Edi Rama, gjithmonë ka hedhur "baltë" mbi median, madje ditët e fundit ka bërë paralajmërime edhe më të for
Totalisht një mashtrim! Këto fotografi tregojnë të vërtetën që fshihet pas rrjeteve sociale Rrjetet sociale janë totalisht një mashtrim. Pjesa më e madhe e njerëzve mundohen të realizojnë fotografinë ideale pë
Armina Mevlani tregon përse "u zhduk" nga rrjetet sociale pas tërmetit (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që ka munguar në rrjetet sociale dhe nuk ka bërë asnjë post
Rashica me dedikim emocionues për Shqipërinë Milot Rashica ka postuar një foto të festës së tij me shqiponjë në rrjete sociale. Ylli i Kosovës festoi me shqiponjë
Përhapte panik në Facebook për tërmetin, ndalohet 25 vjeçarja Policia ka vënë në pranga shtetasen Xhulia Aliaj, e cila është arrestuar me akuzën e përhapjes së panikut. Ajo ka pos
E deklaron publikisht! Deputeti socialist do të japë 100 milionë lekë për tërmetin Tërmetet në Shqiperi kanë shkaktuar dëme të medha materiale në njerëz, dhe demë të mëdha matëriale në banesa në Durrës,
A ka krisje Plaza? Stafi hedh poshtë aludimet në rrjete sociale Lajmet që qarkulluan në rrjete sociale se Plaza Tiranë kishte pësuar një krisje, nuk janë gjë tjetër vecse Fake News.
Sa fitojnë influencueset e rrjeteve sociale? Shifrat do ju befasojnë Influencueset e rrjeteve sociale ia kanë dalë që të fitojnë të ardhura të mira në vitet e fundit, thotë një raport i ri.
Befason Berisha, tregon emrin e ministres socialiste që Rama ka frikë se i merr pushtetin (VIDEO) Teksa ka komentuar prezantimin e kryeministrit Edi Rama për paketën “ANTIKÇK”, ish-kryeministri Sali Berisha tha se Rama
Socialistët nuk i ndahen Metës, i shtojnë një tjetër akuzë për shkarkimin (FOTO LAJM) Socialistët nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga kërkesa e tyre për të shkarkuar nga detyra presidentin Ilir Meta.
Studimi, braktisja e mediave sociale ju shpëton nga vetmia dhe depresioni Një studim i kryer nga kërkuesit në universitetin e Pensilvanisë, pretendon se është i pari që gjen një lidhje rastësore
“Jahja Kemal” institucion i parë arsimor, mori pjesë në Forumin Vjetor për Ushqimin dhe Përfshirjen Sociale në Bruksel ShMP “Jahja Kemal” ishte pjesë e ngjarjes ndërkombëtare Forumi Vjetor për Ushqimin dhe Përfshirjen Sociale – Dialogu mes
Vëllezërit Selimi paskan goxha shije, kunata e Marina Vjollcës është një yll (FOTO LAJM) Vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida. Pavarësisht se dyshja
Duka: Braçe të flasë në rrjetet sociale, nuk më intereson sa ka harxhuar firma Armando Duka, presidenti i FSHF-së, është i ftuar në emisionin Pressing, aty ku i është kundërpërgjigjur zv. kryeministr
As 15 përqind pjesmarrje, socialistët e Shkodrës i japin shuplakë Ramës Ditën e sotme Partia Socialiste zhvilloi zgjedhjet për delegatët në Shkodër ku qendrat e votimit u hapën në orën 08:00 t