999 rezultate për

snapdragon

Mbërrin procesori që do të sjellë teknologjinë 5G tek telefonët më pak se 250 dollarë Qualcomm prezantoi zyrtarisht Snapdragon 480 5G, procesori më i fundit 5G dhe i pari i serive Snapdragon 4 që do të fuqi
Ju prezantojme me Xiqmo Mi Max 2, rival i S8 Xiaomi Mi Max 2 përmban një kornizë metalike me një fund virtual, si Galaxy S8. Ekrani i Mi Max 2 ka një madhësi 6.44 in
HP dhe Microsoft me një super-model të ri telefoni HP dhe Microsoft mund të jenë duke bashkëpunuar për të sjellë një telefon të ri Windows 10 në vitin e ardhshëm. HP ka
Asusi prezanton tre modele të ZenFone 3 (FOTO LAJM) Asus duket se tashmë ka gati tre modelet më të rinjë të smartfonëve, ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe dhe ZenFone 3 Ultra.
Galaxy Note 6 Lite projekti më i fundit i Samsung (FOTO LAJM) Samsung duket se nuk do të ndalet përkrah smartfonëve të rinj Galaxy Note 6 dhe Note 6 Edge, që pritet të prezantohen ng
Nokia rikthehet me modelin A1 Kompania finlandeze Nokia po punon për të sjelllë në treg për të gjithë përdoruesi telefonin më të ri, Nokia A1. A1 ësht
Tableti Galaxy Tab S3 me ekran 9.6 inç (FOTO LAJM) Samsung ka gati modelin më të ri të tabletit Galaxy Tab S3. Tableti S3 i koduar si SM-T819 është shfaqur në një faqe k
Huawei prezanton modelin e ri GX8 (FOTO LAJM) Huawei tashmë ka gati për në treg modelin më të ri të telefonit inteligjent GX8,i cili është në dispozicion nga dyqanet
Motorola prezanton Moto G Turbo Edition (FOTO LAJM) Moto G Turbo Edition është telefoni më i ri i nxjerrë në treg nga Motorola. Moto G është një telefon me ekran 5 inç me r
LG zbulon detajet e modelit G5 (FOTO LAJM) LG po punon për të sjellë në treg modelin më të fundit të telefonit G5. Telefoni do të jetë i pajisur me ekran 5.6 inç m
Gold të G4 versioni më i ri nga LG (FOTO LAJM) Kompania LG ka zbuluar modelin më të ri të telefonit të saj LG G4 në ngjyrë të artë, të cilin e ka prezantuar në tregun
Ja si do të jetë Galaxy A9 (FOTO LAJM) Samsung ka publikuar detaje nga telefoni më i ri i cili pritet të hidhet në treg prej tij Galaxy A9. Ky është një teleon
Samsung planifikon modelin e ri Galaxy J3 Samsung po punon që të sjellë në treg një model të ri që cilësohet si pasardhësi i Galaxy J2. Modeli më i ri i planifiku
Galaxy S7 prezanton modelin me dy madhësi ekranesh (FOTO LAJM) Samsungut, Galaxy S7 është një model i cili pritet të vijë në në treg vitin e ardhshëm. Samsung Galaxy S7, është një tel
Sony ka gati Xperia Z5 Ultra (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një javë nga prezantimi i telefonave më të rinj të linjes Xperia nga Sony, por duket se kompania ka gati
Samsung sërish me telefona me kapak (FOTO) Ndërsa e gjithë vëmendja jonë është përkushtuar tek telefonat më të rinj inteligjentë të Samsung-ut, Galaxy S6 Edge+ dhe
LG sjell modelin e ri LG-F600 LG po punon për të sjellë në treg modelin më të ri LG-F600, i cili do të ketë procesor 1.4 GHz Snapdragon 808 MSM8992 H
Ja si duket OnePlus 2 (FOTO LAJM) Telefoni OnePlus 2 pritet të prezantohet më 27 korrik, përmes disa fotografive të përhapura ne vëmë re se ai ngjan shumë
LG G4 Pro, rivalizon iPhone 6S dhe Galaxy Note 5 (FOTO LAJM) LG, G4 Pro pritet të jetë një telefon në konkurrencë me modelet e reja të telefonave nga gjigantët si Apple dhe Samsung,
LG G4 Pro me ekran 5.8 inç (FOTO LAJM) LG G4 Pro është modeli më i ri në treg, me ekran me 5.8 inç në Quad HD me rezolucion prej 2560 x 1440 pikselëve. Bateria