999 rezultate për

snapchat

Whatsapp Storie ka më shumë përdorues se vet Snapchat WhatsApp Status, që është një version i opsionit të Stories në Snapchat, tani ka bërë rreth 175 milionë përdorues ditor.
Kap vajzën duke instaluar SnapChat, babai e rreh brutalisht dhe e lë pa qime në kokë (VIDEO) Kjo është videoja e ngarkuar nga një 33-vjeçar teksa dhunon vajzën e tij pasi e ka zënë duke shkarkuar aplikacionin Snap
30 miliardë dollarë, Google refuzohet keq nga Snapchat A e dini se gjigandi Google tentoi të blinte Snapchat? Mediat e huaja shkruajnë se në 2016 Google ofroi $30 Miliardë
Risi në Snapchat Pjesa “social” rikthehet në plan të parë me mesazhet dhe historitë e miqve, të ndara nga seksioni i dedikuar për përmbaj
Snapchat suprizon Rita Orën (VIDEO) Edhe pse e ngarkuar me koncerte e aktivitete të ndryshme në të gjithë botën, një gjë është e sigurt: Rita Ora gjen gjith
La takim me një person misterioz, 24-vjeçarja poston foton e fundit në SnapChat Një vajzë e re u zhduk prej gati një jave, kur sapo kishte postuar një foto në SnapChat me mbishkrimin “Gati për takimin
Fejohet Kylie Jenner, tregon unazën me diamantin gjigand Kylie Jenner pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, por faktin e shtatzënise nuk e ka konfirmuar asnjëherë. Jo
Beteja e historive: Snapchat vs Instagram vs WhatsApp Facebook prezantoi klonet e historive të Snapchat në Instagram, WhatsApp dhe Messenger vitin e kaluar dhe përgjatë këtij
Trofetë e Snapchat, lista e plotë 2017 dhe si t'i zhbllokoni të gjitha (FOTO LAJM) Snapchat aplikacioni i mesazheve dhe i videove është kryesisht një shërbim i mesazheve që ka risitë e caktuara që e kanë
Reperi shqiptar nuk përmbahet, djeg paratë LIVE (FOTO LAJM) Nëse jeni vërtet të dhënëpas parave bëni mirë të mos kaloni nga llogaria në Snapchat e reperit Getinjo. Ai këtë herë
Mbyllet Snapchat? Përdoruesit nga e gjithë bota raportojnë probleme (FOTO LAJM) Përdoruesit e Snapchat raportuan probleme me shërbimin e mesazheve të aplikacionit sot në mëngjes. Kur përdoruesit u
Ja si të përdorini Snapchat Geofilters Përdoruesit Snapchat tani mund të krijojnë Geofilters me porosi direkt përmes aplikacionit. Ju mund t'i ndërtoni ato
Kështu mund ta kuptoni nëse dikush ju ka bllokuar në Snapchat Shumë nga ju mund të mbeteni konfuzë nëse një mik i juaji ndërpret komunikimin me ju në llogarinë Snapchat. Por, ende
Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat (FOTO LAJM) Dasma e modeles australiane Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat, Evan Spiegel ishte një dasmë krej intime me vetëm
Ja jeta luksoze që bën krijuesi i Snapchat (FOTO LAJM) Evan Spiegel eshte krijuesi i Snapchat.Ai jeton një jetë të bekuar, dhe ai e di këtë. “Unë jam një i ri, i bardhë, m
Snapchat ka një ndryshim të ri dhe shumë interesant Snapchat lancoi funksionin e saj me te ri ‘geofilters’. Përkatësisht jane filtera nepermjet te cileve ti mund te gjes
Snapchat vjen me Custom Stories, rrëfimet grupore të miqve Për të mos u anashkaluar nga Instagram, Snapchat po njofton një veçori të re të saj sot. Ndërsa lajmet janë mbushur me r
Miranda Kerr martohet me themeluesin e Snapchat Miranda Kerr ka thënë "Po!" për të dytën herë. Modelja e famshme, ish bashkëshorte e Orlando Bloom, ka lidhur kurorë me
"Snapchat" vjen tashmë më historitë e përbashkëta (VIDEO) Rrjeti social, Snapchat, ka sjellë mundësinë e krijimit të historive të përbashkëta në grup në bazë të një eventi apo v
Snapchat sjell aplikacionin Custom Stories, rrëfimet grupore të miqve Për të mos u anashkaluar nga Instagram, Snapchat po njofton një veçori të re të saj sot. Ndërsa lajmet janë mbushur me r