999 rezultate për

snake

Pas "fiksimit" me moderatoret, DJ Snake bën gjestin e veçantë për shqiptarët (FOTO LAJM) Dj Snake është një ndër personazhet më të njohur, që ka arritur të korrë një sukses të jashtëzakonshëm. Kohët e fundit k
Lei Kraja i tregon të gjitha: Si qëndron e vërteta pas komentit të Dj Snake? (FOTO LAJM) Pasi i komentoi disa herë Marina Vjollcës në fotot e saj, Dj Snake tërhoqi vëmendjen edhe me një tjetër koment në profil
Marina nuk ja vari, Dj Snake "ngacmon" publikisht një tjetër moderatore shqiptare (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit një koment i Dj Snake, i cili i komentoi Marina Vjollcës një emoji, që nëse do e
Dj Snake i fiksuar pas Marinës, çfarë bëri tani publikisht për moderatoren (FOTO LAJM) Një emoji në profilin e Instagramit të Marina Vjollcës nga Dj me famë botërore Dj Snake, u bë pak ditë më parë kryetemë
Dj i njohur i shpreh publikisht pëlqimin Marina Vjollcës Marina Vjollca është padyshim një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, e cila së fundmi ka tërhequr vëmendjen e
DJ me famë botërore i dërgon mesazhe private Keisi Medinit (FOTO LAJM) Keisi Medini I është prezantuar publiktu shqiptar si vajza e këngëtarit shuëm të njohur Sabian. Mirëpo vajza ka fillu
Njihuni me ishullin e gjarpërinjve, a do të guxonit ta vizitoni? “Ishulli i gjarprit” nuk është destinacion turistik – siç zbuloi kohët e fundit gazetarja Tara Brown. Gazetarja dhe e
Nokia 3310 bëhet me versionin 3G Bëhet fjalë për versionin më të ri të modelit të famshëm, të cilin shumica e konsiderojnë si telefonin më të besueshëm n
Doug Aldrich lë "Whitesnake", tashmë vetëm Përmes profilit në Twitter, kitaristi Doug Aldrich ka lajmëruar se është larguar nga grupi legjendar “Whitesnake”, për t