999 rezultate për

snajper

Njihuni me snajperistin e UÇK-së Blerim Latifi, këshilltar i kryetarit të Kuvendit të Kosovës, ka postuar disa fotografi në llogarinë e vet në “Facebook”
Të zhytur në baltë me qëllimin për të vrarë, ja si stërviten amerikanët (VIDEO) Ushtarët njihen me armët e tyre, përgatisin kostumet e tyre ‘Ghillie’ dhe mësojnë si të kalojnë pyjet në fshehje maksima
Një snajper i vërtetë, Ronaldo fik televizorin me “armë” (VIDEO) Cristiano Ronaldo, brenda fushës është një as i vërtetë dhe i pagabueshëm. Ai është një snajper në të gjitha goditjet me
250 spetsnaz, 7 00 policë dhe kudo snajpera: Beogradi blindohet për vizitën e "babait" Serbët e shohin Putinin si shpresën më të madhe që Kosova të mbetet në Serbi, ose të paktën çështje e pazgjidhur. Vladim
Serbia rrethon Beogradin me snajpera dhe agjentë Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin që vjen të enjten me 17 janar në vizitë në Serbi do ta ruajnë dhjetëra mijëra policë
Blinda dhe snajpera "pushtojnë" qendrën e Tiranës (FOTO LAJM) Në 74 vjetorin e çlirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazifashist, pedolaja pranë Ministrisë së Brendshme në Tiranë ësh
"Do vritesh me snajper", deputeti i PD-së kërcënohet me jetë (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji është kërcënuar me jetë pak ditë më parë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në datën 31 te
Njihuni me snajperistin më të saktë në botë (VIDEO) Nëse nuk e keni parë, filmi Shooter me aktorin kryesor Mark Wahlberg, personazh kryesor e ka një snajperist shumë të aft
Snajpera, helikopterë dhe kudo tym, Forcat Speciale "pushtojnë" Tiranën (FOTO LAJM) Qytetarët e Tiranë kanë qenë dëshmitarë të një parade ushtarake të Forcave Speciale nga disa vende, përfshirë edhe Shqip
Snajperat shqiptarë në Tokën e Shamit (FOTO LAJM) Një grup snajperistësh shqiptarë i janë bashkuar xhihadistëve që luftojnë në Idlib të Sirisë. Lajmi është publikuar n
Putin qëllon në kokë me snajper (VIDEO) Vladimir Putin dëshmoi se është një qitës vdekjeprurës, teksa shfaqet në një video të publikuar që të realizojë gjuajtje
Fermeri më i rrezikshëm, vret ujqërit me snajper për lopët (VIDEO) Një person ka gjetur një "zgjidhje" për të mbrojtur kopenë e tij të lopëve. Ai me anë të një snajperi dhe night visio
Snajperisti kujtoi se nuk po e shihnin, por një predhë e qëllon për vdekje (VIDEO) Një snajper u vra në fshatin verior të Latakias nga një predhë e dirigjuar anti-tank që u shkarkua nga ushtria siriane,
Shpata dhe snajperë, çfarë iu gjeti RENEA "të fortëve" të Niklës (VIDEO) Ditën e djeshme Policia e Shtetit ndërhyri në Nikël duke rrethuar të gjithë zonën me forca speciale, snajpera e blinda.
Elbasani si në "luftë", pallatet mbushen me snajpera Ndeshja me Izraelin është gjithnjë një sfidë e veçantë për sa i përket sigurisë. Duket sikur ndeshja kalon në plan t
Snajpera e policë me skafandra, si u arrestuan në befasi 4 të "fortët" e Shkodrës (FOTO LAJM) Policia e Shtetit e përforcuar me çdo njësi speciale blindoi Shkodrës për të çuar në pranga 4 të fortët e njohur të këti
Ekzekutime e zhdukje mafioze, blindohet Shkodra me snajpera e forca speciale (FOTO LAJM) Pas ngjarjeve të njëpasnjëshme si humbje apo ekzektutime mafioze, policia dhe forcat speciale kanë zbarkuar në Shkodër.
Snajperi britanik vret liderin e ISIS nga një largësi e pabesueshme Një lideri i celulës terroriste ISIS, në Afganistan është qëlluar për vdekje nga një snajper britanik. Viktima u qël
Snajperistë shqiptarë luftojnë krah Al Nusra-s në Siri Snajperistëve shqiptarë që luftojnë në krah të frontit As -Nusra në Siri u është kushtuar një reportazh nga mediat e xhi
Video e rrallë: KFOR-i luftë me dy snajpera serb në mes të Prizrenit (VIDEO) Në një video nga Associated Press, e xhiruar menjëherë pas përfundimit të luftës në Kosovë, shihen trupat e KFOR-it gjer