999 rezultate për

smund

Mediu shqiptarëve: Po nuk u perballëm dhe ta mposhtim të keqen sot, do të na e shkatërrojë të sotmen dhe të ardhmen Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu u bën thirrje shqiptarëve që të dalin në protestën e nesërme të paralajmëruar n
Levante tenton të bëjë të "fortin", por me Barcën smundet (VIDEO) Me rezultat 4-1, Barcelona e ka mposhtur Levanten në Estadio Ciudad de Valencia, në ndeshjen e parë çerekfinale të Kupës