999 rezultate për

smith

BBC tregon arsyen që penalizoi Jonida Maliqin në "Eurovision" Nuk ka dyshim që përfaqësim i Shqipërisë në Eurovision këtë vit ishte një nga më të mirët e të denjët dhe këtë e treguan
Aktorja e njohur i del kundër familjes Kardashian-Jenner Gjithë familja e Will Smith, përfshirë këtu bashkëshorten Jada dhe fëmijët, ka një marrëdhënie shumë të mirë me familjen
Zyrtare: Talenti i Arsenalit huazohet te skuadra gjermane Talenti i Arsenalit, Emile Smith Rowe është huazuar te klubi gjerman, RB Leipzig. 18-vjeçari do të përfundojë sezoni
Merret "peng" Luis Hamilton, ky është autori (VIDEO) Piloti britanik i Formula 1, ëhstë marrë "peng" nga miku i tij Will Smith. Videoja gazmore është shpërndarë në rrjet
Kryeprokurori i Gjykatës Speciale nuk takon as Thaçin, as Haradinajn, as Veselin Kryeprokurori i Gjyaktës Speciale në Kosovë, Jack Smith, nuk i ka takuar tre liderët e Kosovës: Hashim Thaçim Ramush Har
E pabesueshme, era e fortë ngre edhe kamionin (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një shofer i një kamioni pësoi një aksident përderisa ishte duke vozitur në autostrad
Arsenali fiton bindshëm ndaj Qarabagut të Agollit (VIDEO) Arsenali ka fituar me rezultatin 3-0 ndaj Qarabagut të Ansi Agolit, ndeshje e vlefshme për grupet e UEFA Europa League.
Pas 50 vitesh, klienti i farmacisë vendosi t'i kthejë ilaçet e papërdorura Ndërkohë që po punoja në farmaci, më rastisi të njihja një nga çiftet më të ëmbël dhe adhurueshëm. Zonja Smith ishte
Gjunjëzohet në "Hampden Park", Shqipëria mposhtet nga Skocia Skocia mposhti sonte Shqipërinë me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "Hampden Park", ndehsje e vlefshme për Ligën e Kombe
Britanikja tenton vetëvrasjen pasi i refuzuan vizën të dashurit të saj shqiptar Më 17 dhjetor të vitit të kaluar, Paige Smith hipi mbi një urë në një rrugë në veri të Londrës. “Nuk mbaj mend shumë,
Will Smith i bën dedikimin emocionues Era Istrefit dhe rrjeti u çmend Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e djeshme në finalen e Botërorit 2018. Këngëtarja shqiptare me f
Era Istrefi reagon për herë të parë pas performancës që shkundi Rusinë Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e sotme sot në finalen e Botërorit 2018. Këngëtarja shqiptare me
Përkrah yllit latin e Will Smith, Era Istrefi del në konferencë për shtyp Era Istrefi po bëhet gati për të performuar në finalen e madhe të Botërorit Rusi 2018. Në këto momente ajo gjendet n
Më e mirë e ëma se e bija! Fotot ku kjo thënie vërtetohet plotësisht (FOTO LAJM) Shpreja “Më mirë e ëma se e bija” vlen shumë për nënën Louise Smith dhe vajzën e saj Ellie Louise është 42 vjeçe, ndë
Dalin imazhe nga klipi i Botërorit, Era duket magjepsëse (VIDEO) Më datë 8 qershor do të publikohet klipi i këngës përcjellëse të Kampionatit Botëror 2018. “Live it up” titullohet kjo
Sukseset e njëpasnjëshme, Era Istrefi poston selfien legjendare Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem k
Smith heq flamurin e Kosovës dhe vendos flamurin kombëtar të shqiptarëve (FOTO LAJM) Këngëtari dhe aktori i njohur Will Smith lansoi dje një video në rrjetet sociale dhe në youtube ku bënte promovimin e kë
Era Istrefi intervistë për këngën në Botëror: E pabesueshme! Era do të jetë zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të Futbollit-Rusi 2018 së bashku me Will Smith the Nicki Jam. Në një
Will Smith i bën “tag” Era Istrefit në postimin e tij (FOTO LAJM) Këngëtarja e Kosovës Era Istrefi bashkë me aktorin e famshëm botërorë Will Smith dhe këngëtarin Niki Jam do të këndojnë
Çmendet rrjeti, Will Smith konfirmon se Era Istrefi do të hapë Botërorin 2018 Era Istrefi do të jetë këngëtarja e himnit zyrtar të Kupës së Botës që do të mbahet në Rusi në qershor në një duet me Wi