999 rezultate për

smartphonet

Pa kuptuar, si po shkatërrojnë smartphonët lidhjen tuaj (FOTO LAJM) Roli që telefonat inteligjentë luajnë në jetën tonë është i madh duke pasur parasysh që personi mesatar kalon mbi katër
Truke për smartphonet që do t'ju ndihmojnë të kurseni para (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se telefonat inteligjentë janë shumëfunksionalë dhe të aftë për shumë gjëra të ndryshme. Sidoqoftë,
Smartphonët më të mirë të 2013-s (FOTO-LAJM) Smartphonë me elegantë, më të bukur por edhe me risi të tjera teknologjike dolën në treg gjatë vitit 2013. Nga Nokia Lum
Smartphonët më të mirë në treg (FOTO-LAJM) Kompanitë botërore të prodhimit të telefonave janë gjithmonë në garë për të sjellë risitë e fundit teknologjike. Gjatë v
"Apple i Kinës" shet smartphonet Mi3 për 86 sekonda (FOTO-LAJM) Xiaomi, i quajtur "Apple i Kinës," të martën mbajti shitjen e tij te pare në internet të smartphone të ri Xiaomi Mi3 dhe
Aplikacionet “magjike”, smartphonet që zbulojnë nevojat e përdoruesve Kompani të mëdha të Silicon Valley (përfshi Google) janë duke punuar për disa aplikacione “magjike”. Bëhet fjalë për dis
Dhjetë smartphonët më të mirë të vitit 2013 (FOTO-LAJM) Në gjysmën e dytë të këti viti tregu i smartphoneve me siguri nuk do të qëndrojë duke fjetur. Modelet e rëndësishme janë
10 smartphonët më të kërkuar në botë (FOTO LAJM) Dalja në treg e iPhone 5 ka ndryshuar pjesërisht preferencat e njerëzve. Blogjte e ndryshme amerikane kanë analizuar kër
Pse telefonat e thjeshtë janë më të mirë se smartphonet Telefonat e vjetër, të zakonshëm, shpesh të quajtur edhe “telefona të trashë” janë shumëfish më të lirë, bateritë zgjasi
Smartphonët në betejë Smartphonët po ngriten përherë e më shumë për nga rëndësia. Konkurrenca në tregun e telefonave celularë, kryesisht atyr