999 rezultate për

smartphone-in

Si të karikoni telefonin tuaj me qepë (VIDEO) Nëse nuk keni karkës me vete apo një prizë pranë, tanimë mund ta mbushni telefonin tuaj duke përdorur një qepë, dhe elek
OvRcharge, karikuesi që mban në ajër smartphone-in tuaj OvRcharge është një karikues wireless që mban në ajër smartphone-in tuaj duke përdorur magnet. Natyrisht si një prod
LG prezantoi sot smartphone-in më të ri (FOTO) LG prezantoi sot smartphonin e ri të rangut të mesëm, i quajtur Band Play. Pajisja u prezantua në Korenë e Jugut, ku ndo