999 rezultate për

smartfonin

Promovohet smartfonin transparent Në një sektor smartfonësh të teknologjisë së lartë, kompanitë teknologjike provojnë zgjidhje të ndryshme për t’u dalluar
Çfarë duhet të bëni nëse ju vjedhin smartfonin Të gjithë e dinë se nuk duhet të lënë një smartfon jashtë vëmendjes në një vend publik dhe megjithatë smartfonat vazhdoj
Samsung prezanton smartfonin që paloset Gjigandi i teknologjisë Samsung po punon për prezantimin e dy modeleve të celularëve që kanë aftësinë të palosen. Rap
Google, sjell pasurinë muzeale botërore në smartfonin tuaj Google prezanton aplikacionin më të ri Google Art & Culture. I ngjashëm me aplikacionet Google Street View dhe Google P
Lenovo prezanton smartfonin e parë Google Tango (FOTO LAJM) Lenovo lançoi Phab2 Pro, smartfoni i parë Project Tango, në një event të Tech World në San Francisko. Zbulimi vjen më s
Lenovo prezanton smartfonin me ekran të thyeshëm (VIDEO) Në panairin Tech World, Lonovo ka prezantuar shumë pajisje fantastike. Në këtë panair është prezantuar smartfoni me ekra
ZTE Nubia Z9 me dizajn si Galaxy S6 Edge (FOTO LAJM) ZTE prezanton modelin Nubia Z9 një telefon i cili do të ketë një dizajn të bazuar në smartfonin e kompanisë Samsung, Gal
Archos sjell smartfonin e ri 50 Oxygen Plus (FOTO LAJM) Kompania franceze Archos është përgatitur mirë për prezantimin e telefonit Archos 50 Oxygen Plus. Specifikat e këtij
Runcible, smartfonin në formë ore (FOTO LAJM) Pajisja elektronike në formë të rrumbullakët e njohur me emrin Runcible, është dhe smartfoni më i ri i planifikuar nga K
Asus prezanton smartfonin e parë në botë 4 GB RAM Asus prezanton smarfonin e parë në botë me 4 GB RAM, Zenfone 2. Telefoni Zenfone 2 ka një procesor shumë të mirë, 64-bit
BlackBerry lançon smartfonin “Classic” (FOTO-LAJM) Kompania BlackBerry lançoi të mërkurën smartfonin e ri BlackBerry Classic i cili është tepër i ngjashëm me smartfonët Bo
Microsoft prezanton me 11 nëntor smartfonin e ri (FOTO-LAJM) Microsoft pritet te prezantoje Lumia me date 11 nentor. Duke përdorur hashtag #MoreLumia, ngacmuesi i kompanisë konfirmo
Samsung punon për smartfonin me kamera për selfie Samsung pritet të nxjerrë në treg një smartfon posaçërisht për selfie të quajtur Galaxy Grand Prime i cili do të ketë nj
Xiaomi sjell smartfonin e ri Mi 4 Xiaomi zbuloi pak ditë më parë smartfonin e saj të ri Mi 4, i cili pritet të jetë konkurrent i fuqishëm në tregun që dom
Shtatë vjet iPhone, ja si ka ndryshuar telefoni (FOTO-LAJM) Ishte viti 1983, kur Steve Jobs, atëherë një sipërmarrës i ri Sylicon Valley, paralajmëronte shfaqjen e pajisjeve të rej
Samsung prezanton smartfonin e ri “Galaxy Alpha” (FOTO-LAJM) Samsung Electronics prezanton smartfonin e ri “Galaxy Alpha”, i cili është i projektuar me një kornizë kompakte metalike
Microsoft prezanton smartfonin e ri Nokia Lumia 530 Microsoft prezanton smartfonin e ri Nokia Lumia 530 i cili vjen në dy variante me një kartë dhe dy karta dhe do të jetë
Huawei prezanton smartfonin Mulan (FOTO-LAJM) Huawei pritet të hedhë në treg së shpejti një telefon të ri inteligjent me emrin Mulan. Smartfoni Mulan do të ketë një t
Vertu nxjerr në treg smartfonin 12 mijë eurosh (FOTO-LAJM) Një vit e gjysmë nga momenti kur krijuesi i telefonave luksoz Vertu hodhi poshtë Symbian në favor të Android, tashmë kom
Sony prezanton smartfonin Xperia T3 Prezantohet telefoni i ri inteligjent i Sony-t. Xperia T3 ka një madhësi prej 5.3 inç dhe është i trashë vetëm 7 mm. Tel