999 rezultate për

smartfon

Samsung "surprizon" përdoruesit me smartfonin e ri të përthyeshëm Kompania telefonike Samsung "ngacmoi" përdoruesit e saj duke publikuar foto nga projekti për telefonin e parë që mund të
Ky është smartfoni që mban një javë bateri Në Kongresin Botëror të Celularëve është prezantuar një nga pajisjet më të çuditshme e cila ka tërhequr vëmendjen e të g
“Apple” humb terren në tregun e smartfonëve “Apple” ka humbur më shumë terren në tregun e smartfonëve duke i dhënë vendin e tretë një prodhuesi kinez më pak të njoh
Shpëtoni nga karikusja, ky telefon mban 50 ditë bateri Smartfoni i kompanisë teknologjike "Avenir" ka baterinë me kapacitetin më të madh të ndërtuar ndonjëherë. Dy trendet
Ja kush janë smartfonët më të mirë për selfie (FOTO LAJM) DxOmark, një laborator francez I specializuar për fotografi ka testuar një sërë smartfonësh dhe i ka renditur sipas cilë
Promovohet smartfonin transparent Në një sektor smartfonësh të teknologjisë së lartë, kompanitë teknologjike provojnë zgjidhje të ndryshme për t’u dalluar
Nëse keni shikuar porno nga telefoni ju pret një suprizë e keqe Për të gjithë ju që keni parë porno në telefonin tuaj kemi lajme jo të mira. Kjo sepse smartfoni juaj mund të infektohet
Shikoni filma për të rritur në celular? Rrezikoni jashtëzakonisht shumë Për të gjithë ju që keni parë porno në telefonin tuaj kemi lajme jo të mira. Kjo sepse smartfoni juaj mund të infekto
Udhëzues nga Samsung për Përdorimin Etik të Smartfonëve në Dasma Shmangni shkrepjen e fotografive gjatë ceremonisë; zakonisht ka një fotograf profesionist për këtë. Sigurohuni që të shi
BlackBerry Key 2 mban gjallë tastierën fizike në smartfonë Tastiera fizike në smartfonë do të jetojnë edhe një vit, pasi BlackBerry do të prezantojë smartfonin e ri Key2 me 7 qers
ZTE ndërpret prodhimin e smartfonëve pas sanksioneve amerikane Pas telefonave të mençur ZTE në shumë vende nuk janë më në dispozicion në Kinë, kompania duhet të pranojë probleme. M
Shikoni filma për të rritur në celular? Rrezikoni jashtëzakonisht shumë Për të gjithë ju që keni parë porno në telefonin tuaj kemi lajme jo të mira. Kjo sepse smartfoni juaj mund të infekto
Ky ishte smartfoni i parë në botë Para ekzistimit të Iphone, Samsung dhe kompanive të tjera të mëdha me telefonë të mençur, një tjetër kompani kishte prov
Smartfonët zëvendësojnë kujdestarët për të moshuarit Smartfoni mund të lehtësojë së shpejti mbajtjen në shtëpi të të moshuarve duke paralajmëruar të afërmit apo personelin m
Zbuloni nëse jeni të varur nga smartfoni A e kontrolloni smartfonin çdo 10 minuta, edhe pse nuk ju ka mbërritur asnjë thirrje apo njoftim? A keni ndjerë ndonj
Nëse të pëlqejnë emocionet, smartfoni i ri Samsung Galaxy A8(2018) është krijuar pikërisht për ty! Smartfoni më i ri i serisë Galaxy A nga Samsung, Galaxy A8(2018) ishte prologu më fantastik i vitit 2018 për botën e tek
Prezantohet në Shqipëri smartfoni i ri Samsung Galaxy A8 Modeli i ri i smartfonit Galaxy A8 është i karakterizuar me kamera të përparme të dyfishtë, me ekran Infiniti dhe karakt
Këta janë smartfonët më të mirë të këtij viti Pavarësisht se tekonologjia e smartfonëve çdo vit sjell risi, 2017-a ka qenë një prej viteve më të bollshëm në këtë aspe
Smartfonët që mbajnë më shumë bateri Shpesh në momentet kyçe të përdorimit të telefonit, na fiket telefoni për shkak të harxhimit të baterisë që është shumëi
Google afër blerjes së HTC Kompania amerikane e internetit dëshiron të marrë përsipër prodhuesin e telefonisë celulare HTC. Negociatat thuhet se