999 rezultate për

smalling

"Zgjohet" Roma, siguron shërbime e dy qëndër-mbrojtësa Roma është duke përgatitur goditje të dyfishtë në afatin kalimtar. Skuadra e kryeqytetit italian është afër marrëveshjes
Roma shumë pranë nënshkrimit me Smalling Roma raportohet se janë afër nënshkrimin me mbrojtësin e Manchester United, Chris Smalling, sërish si huazim, me obligim
Romës i shkon mundi kot, Smalling kthehet te Man.United Roma ka bërë gjithçka për të mbajtur mbrojtësin e qendrës, por në fund, sipas Sky Italia, Chris Smalling do të kthehet t
Roma dhe United pranë një marrëveshje për Smalling Qendërmbrojtësi anglez, Chris Smalling, ka kënaqur bordin drejtues të Romës me paraqitjet e tij këtë sezon kur luajti si
Roma bën gati ofertën e re për Smalling Smalling do të kthehet te Manchester United pasi të përfundojë sezoni në Serie A, me ‘Djajtë e Kuq’ që nuk kanë lejuar l
Man.United ndan mendjen për Sanchez dhe Smalling Manchester United ka vendosur sot zyrtarisht që të mos lejojë qëndrimin e Alexis Sanchez dhe Chris Smalling, respektivis
Manchester United vendos për të ardhmen e dyshes Sanchez-Smalling Manchester Unitedi ka njoftuar se ua ka zgjatur kontratat e huazimit Alexis Sanchezit në Inter dhe Chris Smallingut në R
Roma vazhdon negociatat me Man.United për Smalling Chris Smalling duket se është i destinuar për të qëndruar tek Roma për të paktën edhe një sezon tjetër, raporton Corrier
Dëshira e madhe Romës drejt realizimit, afër marrëveshjes për Smalling Qendërmbrojtësi anglez, Chris Smalling, kaloi këtë sezon si i huazuar te Roma, ku fitoi një simpati të madhe të bordit d
Roma në delir, ulet çmimi për kartonin e Smalling Manchester United kanë pranuar dëshirën e mbrojtësit anglez, Smalling, për të qëndruar te skuadra e Romës. Kësisoj, ‘
Smalling dëshiron qëndrimin te Roma, Man.United shton pretendimet Mbrojtësi anglez Chris Smalling rilindi te Roma, ku u transferua verën e kaluar në formë huazimi nga Manchester United d
Smalling gati të pranojë ulje page për të qëndruar te Roma Mbrojtësi anglez, Chris Smalling, dëshiron qëndrimin në Romë. Smalling ka kaluar një sezon të mrekullueshëm me skuadr
Manchester United vendos çmimin për Smalling Manchester United ka vendosur cmimin për qendërmbrojtësin e huazuar te Roma, Chrid Smalling. Smalling, aktualisht lua
Roma kërkon të trasferojë përfundimisht Smalling dhe Mkhitaryan Roma është e vendosur që të transferojë Chris Smalling dhe Henrikht Mkhitaryan në formë permanente. Dyshja luajnë te
Ronaldo lë të "ngrirë" Smalling me një lëvizje (VIDEO) Cristiano Ronaldo e shfaqi talentin e tij me një superlëvizje gjatë ndeshjes të së dielës mes Romës dhe Juventusit, kur
Po zhvillon një super sezon te Roma, Arsenal interesohet për Smalling "Topçinjtë" janë të interesuar ta transferojnë mbrojtësin anglez, i cili po shkëlqen tek Roma Arsenali po planifikon
Po bën mirë te Roma, Juve e Interi, në garë për Smalling Dy gjigantët italianë do të tentojnë ta transferojnë mbrojtësin e Manchester Unitedit, i cili po shfaq formë të shkëlqye
E tregojnë statistikat, Rrahmani më i mirë se Smalling e Romagnoli në Serie A Mbrojtësi kosovar Amir Rrahmani ka filluar mbarë karrierën te skuadra italiane Hellas Verona. Ai ka fituar menjëherë
Bind, Roma gati të blejë kartonin e Smalling Tre muaj iu deshën futbollistit anglez Chris Smalling të bindte drejtuesit e Romës të nisnin bisedimet me Manchester Uni
Roma prezanton Smalling dhe publikon fotot e 2 shqiptarëve të humbur (FOTO LAJM) Mbrojtësi anglez Chris Smalling iu bashkua ditën e sotme klubit italian të Romës në formë huazimi. Pas 9 sezonesh te