999 rezultate për

slloven

Shqipëria miqësore me kombëtaren e njohur europiane në 30 mars “Skuadra kombëtare e futbollit, e drejtuar nga trajneri Edoardo Reja, do të zhvillojë një ndeshje miqësore me Slloveninë
Çekiçi: Reja më ka ndjekur disa herë në Slloveni Endri Çekiçi është në qendër të vëmendjes të disa klubeve europiane, pas paraqitjeve fantastike që ka bërë në Slloveni m
Për të ardhur keq, dëmtimi detyron Cekicin të mbyll vitin në kulmin e formës Endri Çekiçi është dëmtuar në ndeshjen e fundit që Olimpija Ljubjana fitoi në transfertë ndaj Bravo. Mesfushori me tipar
5 supergolat e Çekiçit, Olimpija ka një pyetje për tifozët (VIDEO) Endri Çekiçi po spikat në Slloveni me NK Olimpija Ljubljana, ku u transferua janarin e shkuar. Pogradecari po shënon
Belgjika "poker" ndaj Rusisë, Wales fitore shprese ndaj Sllovenisë Janë mbyllur gjashtë sfidat e para të planifikuara për sot, të vlefshme për kualifikueset e Euro 2020. Qipro-Skoci u mby
Endri Çekiçi kthehet në bomber, dopietë në Slloveni (VIDEO) Endri Çekiçi nuk di të ndalet. Pasi shënoi supergol në pjesën e parë që i dha dhe avantazhin Olimpjas, pogradecari ka re
Po kalon një moment fantastik, ylli i Superiores ka probleme me zemrën (FOTO LAJM) Sulmuesi i Lacit, Kirian Nuabueze wshtw lojtari i momentit nw kompionatin tonw duke qenw nw krye tw golashwnuesve me 11
Humbi betejën me kancerin, ndërron jetë sportistja e njohur (FOTO LAJM) Një lajm i trishtueshëm ka ardhur nga Sllovenia ditën e djeshme, teksa një sportiste legjendare ka ndërruar. Bëhet fj
Kampania e fluturimeve "Adria Airways" bën kërkesë për falimentim Kompania ajrore "Adria Airways" ka njoftuar se zyrtarisht ka bërë kërkesë për falimentim, duke i dhënë fund shërbimeve p
Endri Çekiçi magjik, realizon supergol në Slloveni (VIDEO) Endri Çekiçi vijon formën spektaklore në kampionatin slloven. Djaloshi pogradecar ka realizuar për Olimpija Lubjanën në
Instituti i njohur slloven tregon se kush i fiton zgjedhjet në Kosoëvë Zgjedhjet parakohshme që do të mbahen më 6 tetor në Kosovë kanë qenë target analize për Institutin slloven, IFIMES, që
Maqedonia me rroga më të ulëta në rajon Sipas statistikave më të reja zyrtare, rrogat mesatare më të larta në rajon janë në Slloveni dhe Kroaci, ndërsa më të ul
Sulmohet në Serbi autobusi i linjës Kosovë-Slloveni (FOTO LAJM) Autobusi i linjës Kosovë-Slloveni ‘R.Gashi’ është sulmuar mbrëmë përderisa po kalonte tranzit nëpër territorin e shtetit
Çekiçi tund rrjetën, pret ftesën në Kombëtare (VIDEO) Vjon momenti fantastik i formës për Endri Çekiçin në kampionatin slloven. Talenti shqiptar realizoi edhe në javën e 3
Endri Çekiçi magjik, shënon sërish në Slloveni (VIDEO) Endri Çekiçi po kalon një moment magjik në Slloveni. Pogradecari ka tundur rrjetën në transfertën ndaj Mariborit. Çek
Endri Çekiçi shënon një super gol në Slloveni (VIDEO) Endri Çekiçi vazhdon me formën e tij të shkëlqyer në Slloveni. Mesfushori shqiptar me tipare sulmuese ka shënuar një tje
Vrap me kostum! Çfarë i tha presidenti slloven badigardit shqiptar në Tiranë (FOTO LAJM) Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, po qëndron në Tiranë si një ndër nikoqirët e Samitit të Brdo-Brijunit bashkë me pr
INTERVISTA/ Basha u thotë sllovenëve se në Shqipëri ka krim të organizuar Lideri demokrat Lulzim Basha gjatë vizitës së tij në Lubjanë ka dhënë një intervistë për gazetën Sllovene Delo. Gjatë in
Sllovenia nxjerr bllof mediat serbe: Nuk tërhiqet njohja e pavarësisë Ministri slloven i Punëve të Jashtme, Miro Cerar, ka thënë se Sllovenia nuk ka ndërmend ta heq njohjen e pavarësisë së K
Deputeti slloven: Do ta tërheqim njohjen e Kosovës Deputeti slloven, njëherësh nënkryetar i Partisë Kombëtare Sllovene, Janija Ivanusha beson se tërheqja e njohjes së pava