999 rezultate për

slavia

Supergoli i mesjavës vjen nga sulmuesi i Sevillas (VIDEO) Europa League mbylli fazën e ndeshjeve me eliminim direkt dhe ndër surprizat që kaloi në çerekfinale ishte Slavia Praha,
Slavia Prague bën mrekullinë eleminon Sevillia pas një ndeshje të çmendur (VIDEO) Slavia Prague do ta mbajë mend gjatë këtë ndeshje. Skuadra çeke ka fituar 4-3 ndaj Sevilla-s pas 120 minutave lojë dhe ë
Vujanovic: The countries of former Yugoslavia should be one state, except ... The Vienna summit of Western Balkans, to be held in late August, is very important, because of its political value and e
Last prime minister of Jugoslavia dies The last prime minister of the former Yugoslavia (SFRJ) Ante Markovic has passed away aged 88, according to media report
Embassies of the former Yugoslavia, Kosovo ignored Countries of the former Socialist Federal Republic of Yugoslavia (SFRY) have reached an agreement on the division of pro
Vllasi: Partition of Kosovo would open the issue of the Presevo Valley Ex-official of Kosovo in former Yugoslavia, Azem Vllasi, said that in Kosovo nobody will talk about division, but the im
Kandic: Serbia has committed crimes, how dares it to claim Kosovo "All those who have committed war crimes in the former Yugoslavia, no matter which nationality they belong, must not be