999 rezultate për

slavia

Formacionet zyrtare: Olayinka titullar, Valverde ndryshon sulmin Duke filluar nga ora 18:55, do të zhvillohen dy nga ndeshjet e Ligës së Kampionëve të vlefshme për fazën e grupeve. N
Kritikohet Barça, lojtarët shkatërruan dhomën e zhveshjes pas fitores me Slavia-n (VIDEO) Barcelona është kritikuar pasi ka lënë të mbushur me plehra dhomën e zhveshjes në stadiumin e Slavias së Pragës, pasi mu
Barcelona 'djersin' për 3 pikë në Pragë (VIDEO) Barca ka mposhtur Slavia Pragën në Çeki me rezultat 1-2. Messi kaloi Barcën në epërsi me një gol në minutën e tretë t
Slavia Prague befason Barcelonën, barazohet rezultati (VIDEO) Slavia Pragua ka befasuar Barcelonën sapo ka nisur pjesa e dytë. Vendasit shënuan me Boril në minutën e 50' duke shta
Slavia Praga – Barcelona, formacionet zyrtare: Yjet në fushë për katalanasit Barcelona është mysafir i Slavia Pragës në ndeshjen tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Formacionet zyr
Dortmundi zhbllokon rezultatin përballë Slavia Prague (VIDEO) Dortmund ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Slavia Prague. Mbrojtësi anësor Achraf Hakimi ka derguar topin
Slavia – Dortmund, formacionet zyrtare: Verdhezinjtë në kërkim të fitores së parë Dortmundi luan kundër Slavia Pragës në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto jan
Conte me skemë të re kundër Milanit Diego Godin, Nicolo Barela dhe Mateo Politano janë gati të veshin fanellën e titullarit në derbin e programuar për nesër
Conte identifikon fajtorin për barazim me Slavia Pragues Barazimi 1-1 përballë Slavian e Pragës ka shqetësuar Antonio Conten. Pas përfundimit të ndeshjes në një reagim për mi
Pas barazimit të turpshëm, tifozët e Interit shpërthejnë në "San Siro" kundër lojtarëve Slavia Praga ka tronditur Interin në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League. Italianët kanë barazuar me
Skriniar sulmon ekipin pas barazimit me Slavia-n Milan Shkrinjiar u duk u zhgënjyer nga paraqitja e Interit pas barazimit me Slavian e Pragës. Në mikrofonët e “Sky Sport
Interi barazon në frymën e fundit përballë kundërshtarit më të dobët në grup (VIDEO) Slavia Praga ka bërë befasinë në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Skuadra çeke ka ndalur I
Gjithçka gati, Inter-Slavia Praga: Formacionet zyrtare Interi e pret në “San Siro” Slavia Pragan në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. An
Reagimi epik i drejtuesve të Slavia Pragës, pasi qëlluan në "Grupin e Vdekjes" (VIDEO) Grupi F, ku janë Barcelona, Interi, Borussia Dortmund dhe Slavia Praga, konsiderohet si "Grupi i Vdekjes' për sezonin 20
Supergoli i mesjavës vjen nga sulmuesi i Sevillas (VIDEO) Europa League mbylli fazën e ndeshjeve me eliminim direkt dhe ndër surprizat që kaloi në çerekfinale ishte Slavia Praha,
Slavia Prague bën mrekullinë eleminon Sevillia pas një ndeshje të çmendur (VIDEO) Slavia Prague do ta mbajë mend gjatë këtë ndeshje. Skuadra çeke ka fituar 4-3 ndaj Sevilla-s pas 120 minutave lojë dhe ë
Vujanovic: The countries of former Yugoslavia should be one state, except ... The Vienna summit of Western Balkans, to be held in late August, is very important, because of its political value and e
Last prime minister of Jugoslavia dies The last prime minister of the former Yugoslavia (SFRJ) Ante Markovic has passed away aged 88, according to media report
Embassies of the former Yugoslavia, Kosovo ignored Countries of the former Socialist Federal Republic of Yugoslavia (SFRY) have reached an agreement on the division of pro
Vllasi: Partition of Kosovo would open the issue of the Presevo Valley Ex-official of Kosovo in former Yugoslavia, Azem Vllasi, said that in Kosovo nobody will talk about division, but the im