999 rezultate për

skuderia

Të ardhurat dhe sponsorët, Ferrari kryeson dhe mbetet në krye Skuderia italiane nga Maranello, Ferrari vlen më shumë sesa Mercedesi dhe Red Bull së bashku. Ky është përfundimi i një
Alonso-McLaren, nesër zyrtarizimi Në orën 11:00 të ditës së nesërme do të zyrtarizohet kalimi i Fernando Alonsos te McLaren-Honda. Nuk ka një konfirmim zy
Raikkonen me mendjen te Ferrari Çmimi i Madh i Singaporit po afrohet, por mendimi i Kimi Raikkonen, pilotit aktual të Lotusit, është që tani tek Ferrari
Raikkonen te Ferrari, tweet-i i rëndë i Lotus (FOTO LAJM) "Dhe kështu Kim shkon te Ferrari në 2014-ën. Të dhemb pak...". Lotus e komenton kështu në Twitter largimin e pilotit fin
F1, Vettel rinovon me Red Bull E ardhmja e Sebastian Vettel ishte një nga çështjet më të nxehta të Formulës 1 në javët e fundit edhe pse skuderia Red B
Horner: Nuk do ketë urdhëra nga skuderia, por... Drejtori I Red Bull, Christian Horner, tashmë nuk e mohon se edhe mund të ketë ndonjë urdhër skuadre për garën e fundit