999 rezultate për

skuadres

Josa prezantohet te Kukësi, përcakton objektivat Mirel Josa prej disa ditësh ka marrë drejtimin e Kukësit, ndërsa sot u prezantua nga klubi verilindor si trajneri i ri i
Shehi merr drejtimin e Tiranës? Pas largimit të Nevil Dedes, te Tirana janë duke punuar për të gjetur trajnerin e ri që do i besohet drejtimi i skuadrës
Koeman tregon yllin e ri të ekipit, harron Messin dhe i thur lavde mesfushorit Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, foli pas ndeshjes së fituar ndaj Elches mes rezultatin 2-0. Ai u shpreh i kënaqur
Cuadrado mposht Covid-19, futet në listën e lojtarëve për finalen e sotme Mbrojtësi i krahut të djathtë të Juventusit, Juan Cuadrado është shëruar nga COVID-19. Braziliani në dy testimet e fu
Lampard pranë shkarkimit, Allegri zgjedhja e Abramovichit Frank Lampard mund t’i ketë ditët e numëruara në stolin e Chelsea-t. Në këtë periudhë delikate, që kulmoi me humbjen 2
Momentalisht pa punë, Sarri mund të marrë drejtimin e skuadrës së madhe italiane Maurizio Sarri është në prag të rikthimit në Serie A, vetëm një sezon pasi u shkarkua nga Juventusi. Ish-trajneri i J
Paolo Tramezzani merr drejtimin e skuadrës së njohur ballkanase Njeriu që e ndihmoi Shqipërinë të kualifikohet në evropian merr drejtimin e skuadrës ballkanase Paolo Tramezzani ësh
Ish-futbollisti i Barcelonës ulet në stolin e skuadrës spanjolle Abelardo Fernández kthehet në stadiumin "Mendizorroza". Asturiani u konfirmua këtë të martë si trajneri i ri i Alavés, k
Liverpooli ne ndjekje të mbrojtësit të skuadrës franceze Liverpooli është në kërkim të një qendërmbrojtësi pasi ka shumë probleme në këtë repart. Në ndeshjen ndaj Southampton
Lojtarët e skuadrës së njohur spanjolle detyrohen të shtyjnë makinën, shkak moti (VIDEO) Lojtarët e Rayo Vallecano janë përballur me një situatë të pazakontë, ata u detyruan të shtyjnë makinën nga moti i keq.
Festë e "çmendur" në Shkodër pas fitores me Teutën (VIDEO) Vllaznia ka marrë një tjetër fitore të rëndësishme, teksa ka mposhtur me rezultatin 1-0 Teutën, duke i shkaktuar këtyre
Prishet qetësia te Lazio, Tare s'i ka punët mirë me presidentin Situata te Lazio nuk është aspak e mirë. Madje dy shefat e skuadrës, presidenti Lotito dhe drejtori Igli Tare kanë acaru
Barcelona rinovon me talentin e skuadrës edhe për dy vite, rritet klauzola e lirimit Talenti i Barcelonës, Riqui Puig ka aktivizuar mundësinë në kontratë për të rinovuar për dy vitet e ardhshme. Pavarës
Nuk po merr dot veten, Rashica rikthehet në stërvitje te Werderi Ylli i Kosovës, Milot Rashica i është bashkuar skuadrës gjermane Werder Bremen në stërvitje. Kosovari këtë edicion nu
ZYRTARE: Edgar Davids emërohet trajneri i skuadrës portugeze (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Përfaqësueses së Holandës, Edgar Davids, është emëruar trajner te skuadra e Olhanenses, që merr pjesë n
Nuk ka fitues në klasiken e futbollit shqiptar, "lumë" golash në fitoret e Skënderbeut, Laçit dhe Apolonisë (VIDEO) Gola në spektakël por edhe rezultate surprizë në javën e 12-të të Kategorisë Superiore e fundit për vitin kalendarik 202
Presidenti i Bayernit zgjedh kapitenin e ardhshëm të skuadrës Joshua Kimmich do të jetë kapiten i ardhshëm i Bayern Munchen. Lajmi është bërë i ditur nga bosi i skuadrës së Bayernit,
Është nën vëzhgimin e City-t, Barca synon rinovimin e shpejtë me talentin e skuadrës Barcelona është duke provuar të bind mesfushorin Riqui Puig të nënshkruajë kontratë të re, meqenëse kanë nisur dyshimet
Cilat janë problemet e Juves? Pesë dobësitë e ekipit të Pirlos (FOTO LAJM) Juventus si rrallë here në dekadën e fundit e kemi parë në vendin e 6 pas 14 javësh në Serie A. Me 24 pikë, dhe me 1
Dy humbje radhazi për Napolin, Gattuso merr masa ndaj skuadrës Dy humbjet radhazi në kampionat, kundër Interit dhe Lazios nuk janë pritur mirë nga drejtuesit e Napolit dhe as nga traj