305 rezultate për

skuadren

Inzaghi: Tifozėt do na ndihmojnė tė fitojmė derbin Nė prag tė derbit kundėr Interit, tekniku i Milanit, Filippo Inzaghi ndihet i karikuar dhe i motivuar duke u shprehur se
Besart Berisha ndėshkon ish skuadrėn e tij (VIDEO) Besart Berisha bėhet protagonist nė fitoren e skuadrės sė tij edhe pa shėnuar. Sulmuesi shqiptar ndihmoi Melbourne Victo
Inter, lista e shpenzimeve tė Mancinit (FOTO LAJM) Roberto Mancini ėshtė gati tė nisė aventurėn e tij tė dytė te Interi. Njė sfidė e madhe qė u pranua pas dėshirės pėr ta
Tė dashuruar me skuadrėn e zemrės, ja ēfarė bėjnė tifozėt e Tiranės (FOTO-VIDEO) Tirana mposhti 1-0 Vllazninė dhe gjendet nė krye tė Superligės me 25 pikė. Tifozėt bardheblu, qė janė tė dėnuar nga
Alonso mohon: Asnjė akord me McLaren Fernando Alonso shuajti spekullimet se ka arritur njė akord me skuadrėn e McLaren. Gjatė njė konference shtypi nė Meksik
Liverpool, Gerrard kėrcėnon me largim Kapiteni i Liverpool, Steven Gerrard kėrcėnon skuadrėn e tij me largim nėse nuk do t’i ofrohet rinovimi i kontratės. Bas
Pep i lumtur: Schweinsteiger po rikthehet (FOTO LAJM) Pep Guardiola ėshtė besimplotė se Bastian Schweinsteiger sė shpejti do tė jetė i disponueshėm pėr skuadrėn pas njė kohe
Nisin pėrgatitjet anti-Danimarkė, De Biasi "izolon" skuadrėn Nė njė ambient tė izoluar totalisht, Kombėtarja Shqiptare e futbollit ka zbritur nė seancėn e parė stėrvitore nė vigjilj
Mazzarri: Mė duhet ta shkundi skuadrėn Interi ėshtė turpėruar nga Fiorentina me rezultatin 3-0 nė firence dhe Mazzarri thotė qė ekipin duhet shkundur. "Mė d
Shijojeni! Loret Sadiku gol alla Roberto Carlos (VIDEO) Skuadra turke e Mersin ku aktivizohet edhe mbrojtėsi kosovar, Loret Sadiku ėshtė ndeshur me skuadrėn e Kardemir Karabuks
Argjentina, Segura: Messi nuk ėshtė "Shefi" Presidenti i Federatės Argjentinase tė Futbollit, Luis Segura, hodhi poshtė zėrat se kapiteni i kombėtares, Liones Messi
Vllaznia dhe Tirana, ja sa kushton dhuna Pezullimi i stadiumeve do t’i kushtojė Vllaznisė dhe Tiranės rreth 350 mijė dollarė. Shifra del nga raportimet e vetė kl
Milan-Juventus, Barbara Berlusconi viziton skuadrėn Pas Silvio Berlusconi, i pranishėm nė Milanello tė premten e shkuar, edhe e bija e tij Barbara ka vendosur tė vizitojė M
Thohir: Do e rikthej Interin nė Top 10 Botėror Presidenti i Interit Erick Thohir takon tifozėt indonezianė nė njė forum 360 gradė ku i pėrgjigjet tė gjitha pyetjeve dh
10 vjet nga triumfi me Greqinė, Briegel: E mundni Portugalinė (VIDEO) 4 shtator 2004, ora 20:56. Adrian Aliaj mbushet disa herė me frymė, merr vrull, gjuan fuqishėm nga jashtė zonės dhe shta
Kukeli: Frikė nga Portugalia? Vetėm respekt Makthi ka marrė fund dhe Burim Kukeli ėshtė rikthyer tek Kombėtarja shqiptare pas njė mungese 2-vjeēare pėr shkak tė dėm
Ėndrra e Matias: Pa njė krah, por nė fushė me Recoban (VIDEO) Historia e Matias Dutour prek Amerikėn e Jugut. Ėshtė historia e njė djali qė nuk ėshtė dorėzuar kurrė pavarėsisht vėsht
Milan, Shevchenko promovon Inzaghin dhe mbron Seedorfin Andriy Shevchenko e sheh me sy tė mirė Milanin e ri tė Filippo Inzaghit. Ish kampioni ukrainas, i ndodhur nė Itali pėr "
Ja 10 shqiptarėt e Champions League-s (FOTO LAJM) Skėnderbeu nuk mundi tė kualifikohej nė fazėn e grupeve tė Champions League, por nė kompeticionin mė tė rėndėsishėm pėr
Berlusconi nė "Milanello" nė pritje tė Torres-it Nė pritje tė mėsimit se si do tė jetė e ardhmja e Fernando Tores, gjithmonė e mė shumė pranė Milanit (vijon takimi mes a
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.