999 rezultate për

skuadra

U rikthye me dy gola, Ronaldo: Qëndrova i "burgosur" më shumë se ç'duhej Se sa i rëndësishëm është Cristiano Ronaldo për Juventusin dhe për çdo skuadër që ka luajtur në karrierë, këtë e konfirm
Udinese - Milan, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" synojnë vazhdimësinë (FOTO LAJM) Dita e diel sjellë disa ndeshje interesante në kuadër të javës së gjashtë të Serie A. Ndeshja e parë është mes Udines
Mosmarrëveshjet Juventus - Dybala, Reali tenton të përfitojë Juventus janë duke hasur në mosmarrëveshje të mëdha për të arritur një marrëveshje me Paulo Dybalan për kontratën e re.
Barcelona nuk njeh fitore në 4 ndeshjet e fundit, ndalet në barazim nga Alaves (VIDEO) Barcelona vazhdon të mos gjej rrugën e fitores në La Liga. Skuadra e drejtuar nga Ronald Koeman, Barcelona, ka regjis
Pjanic pas fitores në Torino: Ishim më të mirë Miralem Pjanic, mesfushori i Barcelonës, komentoi për fitoren ndaj Juventus në "Mediaset". Në Allianz Stadium skuadra
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM) Juventus – Barcelona është kryendeshja e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve. Juventus nuk do të mund të llogarisë n
Fonseca komenton gjyqtarin: Gaboi për të dyja skuadrat Lojtarët e Romës barazuan dje kundër Milanit me 3:3 në raundin e pestë të Serisë A. Milan dhe Roma luajtën një derbi
Pogradecari Zguro e mbyll me Tuslan, në pritje të ofertave Vangjel Zguro, pogradecari që ka luajtur me shumë skuadra në elitën e vendit tonë, por edhe në Kategorinë e Parë, me Pog
Manchester United futet në garë për të siguruar shërbimet e Traore Manchester United është futur në garë për Adama Traore. Adama Traore ka shkëlqyer në sezonet e fundit me Wolverhampto
Tre kryqe dhe kok derri në fushë, kërcënohet skuadra italiane olicia italiane është duke u marrë më nje kërcënim serioz ndaj skuadrës së njohur italiane, Livorno. Në stadiumin e skua
Reali bën bashkë dyshen që po e ëndërrojnë të gjitha skuadrat Pas shumë vitesh Real Madrid e mbylli një afat kalimtar pa realizuar asnjë transferim. Los Blancos vendosen të mos nd
Presion nga klubet e mëdha, UEFA do të shtojë katër skuadra në Ligën e Kampioneve UEFA duket se është gati të bëjë çfarëdo që i kërkojnë klubet e mëdha, aq sa po mendon edhe ndryshimin drastik të Ligës
Koronavirusi prek edhe Parmën, gjashtë të infektuar Serie A po vazhdon të rrezikohet seriozisht nga virusi Covid-19. Koronavirusi po vazhdon të shpërndahet me të madhe n
Balotelli drejt rikthimit në Ligue 1 Mario Balotelli tash e katër muaj ka mbetur futbollist i lirë dhe pa skuadër. Sulmuesi italian u largua nga Brescia p
Juventusi "pikiatë", njofton për 89.7 milionë euro humbje Juventus po përballet me humbje të mëdha ekonomike. Skuadra nga Torino, Juventus, kanë njoftuar për humbje deri në 89
Aouar: I lumtur që mbeta te Lyon Ylli i Lyon, Houssem Aouar, gjatë një interviste foli për vendimin për të qëndruar në Ligue 1, pavarësisht kërkesave nga
James futet në historinë e NBA-së, MVP-ja me tri skuadra të ndryshme LeBron Jamesi ka shkruar sot historinë e NBA-së. Ai u bë basketbollisti i parë në historinë e NBA-së që fiton titulli
Juventusi mposht skuadrat e Manchesterit për Alaban? David Alaba pritet të transferohet në Seri A. Merkatoja e ardhshme mund ta shoh David Alaba teksa lëviz për të ndërru
Humbja e 6 në 7 ndeshjet e fundit, Challandes: Po kalojmë periudhë të keqe Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, pranoi pas humbjes me Slloveninë 0-1 në ndeshjen e sotme se ndihet i zhgënjyer n
Revolucion në Premier League? 18 skuadra, hiqet dhe Kupa e Ligës Liverpool dhe Manchester United janë dy ekipet në rreshtin e parë për të ndryshuar strukturën e ligës angleze me kërkesë