999 rezultate për

skuader

Arsyeja pse Messi dhe Ronaldo nuk patën mundësi të luajnë në një skuadër Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi tanimë për një kohë të gjatë vazhdojnë të jenë rival të përbetuar dhe gjithmonë ka de
Zidane nuk e do në skuadër, 4 skuadra në garë për mbrojtësin brazilian Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, nuk e do në skuadër mbrojtësin Eder Militao. 22-vjeçari nuk po luan dhe me
PSG në alarm, dy raste me Covid-19 PSG i trembet faktit se në skuadër mund të ketë një përhapje të madhe të COVID-19, teksa para pak ditëve klubi njoftoi t
Brahim Diaz bind, Milani kërkon ta mbajë në skuadër Sulmuesi Brahim Diaz me përformancat e shkëlqyera ka kënaqur bordin e AC Milanit që nga huazimi prej Real Madridit. P
Xhaferi: Pata thënë se do luajmë si të barabartë me këdo, tani luajmë më mirë se të tjerët Sponsori i Vllaznisë, Alban Xhaferi, nuk e fsheh entuziazmin për atë që po sheh nga skuadra e tij. Kuqeblutë janë sh
Tirana e "abonuar" me barazimin, Dede: Kjo skuadër nuk është krijuar nga unë Nuk e fshehu zhgënjimin Nevil Dede për barazimin e radhës që arriti Tirana në kampionat, atë ndaj Bylisit në transfertë.
Pirlo: Kemi probleme në skuadër por do të luajmë për fitore ndaj Milanit Juventusi do të takohet me Milanin në “San Siro” në një situatë ndryshe nga vitet e shkuara, pasi Zonja e Vjetër është
Pioli: Juventusi skuadër e fortë, por ne vazhdojmë rrugën tonë Milani sfidon mungesat e shumta dhe vijon të fitojë e të ruajë kryesimin në Kampionatin italian, teksa dje triumfoi me s
Nga Eriksen te Isco, këta janë yjet që pritet të largohen në janar Në këtë afat dimëror disa klube kanë vendosur t’i largojnë disa nga yjet e skuadrës. Disa prej tyre iu skadon kontrat
Alaba i shumëkërkuar, por ai synon vetëm një skuadër David Alaba nuk do të rinovojë me Bayern Munich, që ka vendosur ta mbajë mbrojtësin deri në fund të kontratës dhe më pas
Halili i pakëqur me Tiranën: Nuk ecet drejt titullit me këtë skuadër Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka konfirmuar se do të bëhen ndërhyrje në merkato për të afruar futbollistë cilësorë
Mundo Deportivo: Messi, Neymar e Depay në një skuadër Afati kalimtar i verës së ardhshme pritet të jetë spektakolar. Ndonëse në janar nuk priten shumë lëvizje, në verën p
Vidal shpreson të jetë i gatshëm për Interin në sfidën e nesërme ndaj Napolit Mesfushori i Interit, Arturo Vidal thuhet se është shëruar nga lëndimi dhe shpreson të jetë në skuadër për ndeshjen kund
Rummenigge: Sa të kemi Lewandowskin nuk kemi nevojë për Haaland Presidenti i Bayern Munichut, Karl Heinz Rummenigge është pyetur rreth transferimit të yllit të Borussia Dortmundit, Erl
Lajm i mirë për Liverpool, Klopp konfirmoni dy rikthime të rëndësishme Trajneri i Reds, Jurgen Klopp ka treguar se ai do të mirëpret dy lojtarët që do të kthehen në skuadrën e tij, pasi ishin
Statistikat e pabesueshme: 750 golat e CR7, ja sa ka realizuar për çdo skuadër Me golin e realizuar në minutën e 57’ të ndeshjes kundër Dinamo Kievit, ylli portugez i Juventusi ka arritur shifrën e 7
Mourinho e do në skuadër, Interi kërkon 50 milion euro për Skriniar Pasi e blinduan në merkaton verore, Interi hap mundësinë e largimit të Milan Skriniar. Siç raporton prestigjiozja bri
Ndeshja e Lazios në Champions, Inzaghi nuk përfshin në skuadër Simone Inzaghi ka publikuar listën me lojtarët që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Dortm
Diaz bind Milanin, kuqezinjtë gati të paguajnë kartonin e lojtarit Një nga drejtuesit e Milanit, Frederic Massara, gjatë një interviste për mediat italiane deklaroi se klubi ka nisur bise
Babai i Haaland tregon se cila skuadër ishte afër ta transferonte sulmuesin e Dortmundit Një nga klubet e para të huaja që u interesua për Erling Haland ishte Juventusi. Drejtuesi i atëhershëm i Juventusit,