999 rezultate për

skriniar

Ky është vendimi i Skriniar për të ardhmen Pak ditë më parë trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalletti tha se mbrojtësi i zikaltërve, Milan Skriniar ka një
Spalletti paralajmëron Barçën dhe Realin Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalletti ka paralajmëruar skuadrën e Barcelonës dhe Realin e Madridit në lidhje
Derbi i Manchesterit “luftë” për Skriniar Mbrojtësi i skuadrës së Interit, Milan Skriniar po zhvillon një sezon shumë të mirë ashtu sikurse ndodhi edhe në sezonin
Skriniar: Nuk e llogarisim Milanin Mbrojtësi i skuadrës së Interit, Milan Skriniar ka folur në prag të derbit me Milanin ku ka theksuar se do të japin gjit
Skriniar me shokë festojnë pas humbjes, trajneri i Sllovakisë jep dorëheqjen Kemi parë skenare nga më të ndryshmet dhe largime nga më të çuditshmet të trajnerëve. Një nga largimet më të habitshme k
Skriniar merr kritika të ashpra nga trajneri Sllovakia humbi ditën e djeshme me shifrat 2-1 përballë Cekisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin 1 të Ligës B të Nations
Mourinho kërkon Skriniarin dhe Romagnolin Jose Mourinho thuhet se po i kërkon drejtuesve të Manchester Unitedit të blejnë një qendërmbrojtës të ri, me Milan Skrin
Interi në "hall", mbrojtësi nuk rinovon për shkak të Mourinhos “Ylli” i mbrojtjes së Interit, Milan Skriniar merkaton e kësaj verë ka qënë në krye të listës që kërkonte Jose Mourinho
Tronditet Interi, Skriniar refuzon rinovimin e kontratë Milan Skriniar duket se do të jetë sprova e ardhshme e Interit. Sipas asaj që bëjnë me dije mediat italiane, mbrojtësi s
E fejuara e Skriniarit "eklipson" Wanda Nara-n (FOTO LAJM) Bukuroshja, Barbora Hrončeková njihet si e fejuara e mbrojtësit të Interit, Milan Skriniar. Së fundmi ajo është
Skriniari kërkon të bëhet "ikonë" tek Interi Milan Skriniar i Interit është përfolur për një largim të mundshëm nga klubi i tij, por ai thotë se nuk ka asnjë arsye p
Skriniar: Unë ende jam askushi këtu! Milan Skriniar ka buzëqeshur kur është pyetur për mundësinë që të bëhet kapiten i Interit, duke u përgjigjur: “Unë ende
Interi refuzoi ti shiste mbrojtësin Barcelonës Sipas "calciomercato.com" raportohet se Milan ka refuzuar një ofertë nga Barcelona që interesohej për të marrë shërbimet
Skriniar: Nuk kam asnjë arsye që të largohem nga Interi Milan Skriniar ka siguruar tifozët e Interit, se nuk ka asnjë arsye për t’u larguar dhe nuk mendon që Interi do ta shes
Interi refuzon 60 milion euro për mbrojtësin e talentuar Sipas Corriere della Sport, Manchester City dhe Manchester United kanë dështuar për të transferuar mbrojtësin e Inter-it
Skriniar i tregohet besnik Interit: Nuk largohem nga këtu Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, ka thënë se nuk ka ndërmend të largohet nga "Giuseppe Meazza". “Nuk shqetësohem
Skriniar i trembet zemërimit të Juventusit: Do jenë të pamëshirshëm, por ne kemi tifozët Milan Skriniar ka folur për ndeshjen e shtunës me Juventusin teksa shpreson që stadiumi do të japë maksimumin e tij. Ai
Skriniar: Dua që Napoli të fitojë Scudetton Milan Skriniar shpreson se Napoli do të fitojë Scudetton, dhe e pëlqen shumë skuadrën e Partenopei. Napoli është dy p
Skriniar e projekton karrierën njëlloj si Hamsik Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, u zgjodh pas Marek Hamsik, si lojtari i dytë më i mirë sllovak. Por talenti zik
Skriniar qetëson tifozët për të ardhmen Milan Skriniar nuk dëshiron të largohet nga “Giuseppe Meazza” edhe pse ka interesimin e klubeve të mëdha evropiane. I