999 rezultate për

skrapari

Nga e dashura e Billës, tek ish-Miss Skrapari: Bukuroshet që nxorrën para pritës të dashurit e tyre Adiola Lakra nuk është e vetmja vajzë që ka 27-vjeçarja që u bë e njohur për publikun shqiptar si kurthi i Hekuran Bill
Qytetar nderi i Skraparit: Pipero "harron" këshillat e pandemisë (FOTO LAJM) Mjeku i njohur infeksionit Pëllumb Pipero u shpall “Qytetar Nderi” nga bashkia e Skraparit, vendi ku ai lindi dhe u rrit
Nga e dashura e Billës, tek ish-Miss Skrapari: Bukuroshet që nxorrën para pritës të dashurit e tyre Adiola Lakra nuk është e vetmja vajzë që ka 27-vjeçarja që u bë e njohur për publikun shqiptar si kurthi i Hekuran Bill
Hapën tender për t'i dhënë drekë, reagon Pipero: Faleminderit, po anulojeni! Pas lajmit se Bashkia e Skraparit ka hapur një tender për të zhvilluar një drekë në nder të mjekut të njohur Pëllumb Pip
Ndodh dhe kjo! Bashkia në Skrapar hap tender për të shtruar një dreke në nder të Piperos Mjeku Pëllumb Pipero është kthyer në një ndër njerëzit më të komentuar në media, për shkak të angazhimit të tij në luftë
4 orë terrorizuan Skraparin, dalin pamjet e arrestimit të dy vëllezërve (VIDEO) Përmes një deklarate, policia shprehet se “rreth orës 20:40, në Skrapar, në lagjen”5 Shtatori”, në katin e parë të një p
Tronditi Skraparin me breshëri të shtënash, si u kap 57 vjeçari pas 4 orësh në rrethim nga FNSH dhe RENEA Përmes një deklarate, policia shprehet se “rreth orës 20:40, në Skrapar, në lagjen”5 Shtatori”, në katin e parë të një p
E dyshuar për koronavirus, del rezultati i analizës së 22-vjeçares nga Skrapari Një çift nga Skrapari iu drejtuan mbrëmjen e kaluar Spitalit Infektiv, pasi 22-vjeçarja kishte pasur temperaturë pasi is
Kishin ardhur nga Italia, vajza bashkë me prindërit nga Skrapari nisen drejt Tiranës Koronavirusi ka vënë alarmin në Shqipëri. Pas 2 rasteve të konfirmuara në Tirana dhe një i dyshuar, një vajzë nga Sk
Historia e dy jetimëve nga Skrapari, gjyshja: Lus Zotin të jetoj sa të bëhen 20 vjeç Mbrëmjen e sotme në pjesën e tretë të emisionin “Stop” në Tv Klan, u trajtua rasti i rëndë i dy të miturve të mbetur jet
Shkarkime masive në Skrapar: Mësuesit po zëvendësohen me sanitarë Kryebashkiaku i Skraparit, Adriatik Mema, ka shkarkuar nga puna rreth 80 punonjës të administratës së bashkisë. Shkarkim
LSI-ja dorëzon Skraparin te PS-ja Adriatik Mema merr zyrtarisht drejtimin e bashkisë së Skraparit, që mandatin e fundit u drejtua nga një përfaqësues i z
Sherr i madh në një Qendër Votimi në Skrapar Një sherr i madh është duke ndodhur aktualisht në KZAZ-në e Skraparit. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se
Hoxha zbulon detaje: Nesër sulmohet Skrapari "Nesër sulmohet Skrapari". Gazetari Artan Hoxha në emisionin Opinion, tha se materialet zgjedhore pas Shkodrës, Tropojës
"Falimenton" Bashkia e Skraparit, mbyllen çerdhet e dhjetëra shërbime Kreu i Bashkisë së Skraparit, Nesim Spahiu ka bërë një deklaratë të fortë për mediat ku deklaron se Bashkia ka "faliment
44-vjeçari nga Skrapari dehet e dëmton makinën e policisë Policia e Skraparit ka vënë në pranga një 44-vjeçar, i cili në gjendje të dehur ka dëmtuar një automjet policie. Në p
Si kurrë më parë! Meta, Lu e Mediu kërcejnë me "raki Skrapari" (VIDEO) Të mbledhur në një darkë në kuadër të një takimi për fqinjësinë e mirë, politikanët shqiptarë ia kanë marrë valles e har
1 muaj përgjime, dy vëllezërit nga Berati arrestohen teksa mbillnin hashash Policia e Beratit ka vënë në pranga dy vëllezër të cilët janë kapur në flagrancë teksa po tentonin të kultivonin hashash
Theri me thikë prindërit dhe u vetëvra, nëna akoma nuk e di që djali i ka vdekur 25-vjeçari Brian Skrapari u hodh nga kati i 3-të i pallatit ku banonte, pasi kishte goditur me thikë prindërit e tij gja
Dalin pamjet, si i riu u hodh nga pallati pasi theri prindërit (VIDEO) Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni pamje nga vendngjarja pak momente pasi 25-vjeçari Brian Skrapari ishte