999 rezultate për

skrap

Anija e tsunamit përfundon për skrap (FOTO-LAJM) Anija e peshkimit e cila ishte bërë simboli i tsunamit shkatërrues të vitit 2011 do të shitet për skrap. Banorët në Kese
Imami çon për skrap avionët dhe helikopterët e vjetër Ministria e Mbrojtjes nxjerr në shitje për skrap pjesë të avionëve, helikopterëve të cilët nuk do përdoren më nga Forcat
Meta: Mirënjohje të veçantë për të gjithë popullin e Skraparit Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta ka zhvilluar një takim me anëtarë dhe simpatizëntë të LSI-së n
Rama: Berisha braktisi Çorovodën dhe Skraparin Nga Poliçani, kreu i Partisë Socialiste i kërkoi qytetarëve të qarkut të Beratit të ndëshkojë me votë kryeministrin Beri
Berisha nuk i mbaroi dot tre kilometra rrugë në Skrapar Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Qarkun e Beratit, z. Nasip Naço deklaroi sot se Kryeministri
Kanionet e Skraparit, ndër më të bukurat në Evropë (VIDEO) Kanionet e Skraparit cilësohen si më të bukurat në Europë. Naa viti 1993, çdo fundjavë në periudhën e pranverës qindra t
Presidenti i Partizanit, kandidat për PR-në në Berat Biznesmeni Lulzim Sallaku do të jetë kandidati i parë në listën e partisë Republikane në qytetin e Beratit. Në një inter
Ademi: Është ulur vjedhja për skrap Minsitri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Abdilaqim Ademi ka thënë se janë ulur vjedhjet e sendeve të meta
Pllakat e monumentit “Pavarësia” përfundojnë për skrap Jo shumë larg nga përurimi, monumentit “Pavarësisa” që u përurua gjatë festimeve të 100 vjetorit kanë filluar t’i vidhe
Pema dëmton linjën 35KW, Skrapari pa drita Skrapari dhe zona përreth janë pa energji elektrike për shkak se stuhia ka rrëzuar një pemë që ka dëmtuar linjën 35KW Uz
Vidhnin hekur për skrap, 6 të arrestuar në Përmet Gjashtë persona janë arrestuar nga policia e Përmetit pasi janë kapur duke prere me bombula me oksigjen tubacionin e rrj
Vjedhja e skrapit në burgun e Spaçit, denoncimi u bë nga Lubonja Vjedhja e skrapit në burgun e Spaçit është bërë nga Nikollë Prendi, vëllai i Ndrea Prendit, i akuzuar për ngjarjet e 21
Burgu i Spaçit shkatërrohet për skrap Gjashtë persona që janë ndaluar ndërsa thyenin soletat e ish-burgut të Spaçit, do të ndiqen në gjendje të lirë nga polic
Anija 40-vjeçare, rrezikon të shitet për skrap (FOTO-LAJM) Ajo është një nga anijet më të vjetra në botë e cila për gati 40 vjet e cila ka shpenzuar shumë kohë në dete. Por pas da
E zë skrapi, vdes punëtori Një punëtor që punonte në një pikë të grumbullimit të skrapit në Gjorm të Kurbinit ka humbur jetën në mënyrë aksidentale
‘Skrapi’, arrestohet drejtori i ish-Azotikut dhe 3 persona të tjerë Tentuan të vjedhin skrap në një ndër magazinat e ish-uzinës së Azotikut në Fier, vihen në pranga drejtori së bashku me j
Eksploziv ndaj antenës televizive, arrestohet 22 vjeçari Një 22-vjeçar nga Kolonja është arrestuar nën akuzën e shkatërrimit të pronës. Sipas policisë Alvaro Jaçe dyshohet se ka
Pogradec, arrestohen katër persona për dëmtimin e hekurudhave Policia e Pogradecit ka arrestuar katër persona të cilët kanë vjedhur shinat e linjës së trenit Pogradec-Lin. Gjatë orëv
Shpërthen predha, vdes 42 vjeçari Një 42-vjecar ka humbur jetën si pasojë e shpërthimit të një predhe që vikima i përdorte për t'i shitur për skrap në qyt
Taksë për të hyrë në Skrapar Çdo automjet që nuk ka targën e Skraparit do të paguajë taksë që varion nga 200 deri në 500 lekë ndërsa turistet që do t