999 rezultate për

skrap

"Ja plehrat që do sjellë Rama dhe sa të rrezikshëm janë për qytetarët" Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar listën e plehrave që do të vijnë në Shqipëri pas miratimit të ligjit për impo
Tentoi të përdhunonte 53-vjeçaren në Skrapar, kapet me hashash i riu Një i ri është arrestuar nga Policia e Skraparit pasi ka tentuar që të përdhunojë një 53-vjeçare, së cilës i ka hyrë edh
Asgjësohen 5373 rrënjë bimë narkotike canabis sativa Dje, në vijim të kontrolleve të zhvilluara nga efektivat e Komisariatit të Policisë Skrapar, për parandalimin e kultivim
Vrasja makabre në Greqi / Ja pse mund të ketë ndodhur krimi Vrasja makabre e ndodhur në Thesprotia të Greqisë ka tronditur opinionin publik. 24 vjeçari shqiptar nga Skrapari Ble
IKMT prish dy objekte nё rrezik shembjeje nё Skrapar (FOTO LAJM) Inspektorati Kombёtar i Mbrojtjes sё Territorit, ka shembur sot nё Skrapar dy objekte njё dhe dy
Prokuroria kërkon 31 vite burg për 7 të pandehurit e “Skrapit” Prokuroria e Tiranës kërkon dënimin me 31 vjet burgim për 7 prej administratorëve të kompanive private, të përfshirë në
Skraparllinjtë: Me Ilir Metën shkojmë në Champions (FOTO) Tifozët e Skraparit, një ekip që militon në kategorinë e tretë të futbollit shqiptar i kërkojnë kryetarit të Kuvendit të
Domosdova-Skrapari, ja si luhet "tenis" në "liqen" (VIDEO) Në Shqipëri futbolli kohët e fundit është zhvilluar shumë sa i përket infrastrukturës, por duket se vetëm në Superligë.
Asgjësohen 1834 bimë narkotike në Vlorë, Kuçovë e Skrapar Policia nuk ka të ndalur në asgjësimin e bimëve narkotike, ku në Vlorë, Kuçovë e Skrapar janë asgjësuar 1834 bimë narkot
Skrapar, mjeti me 5 persona përfundon në lumin Osum, dy të vdekur Një aksident automobilistik me vdekjen e dy personave dhe tre personave të plagosur është shënuar në Sakrapar. Burim
LSI: Doshi ka prodhuar një vrasës nga Skrapari, kjo parodi të marrë fund Duke e cilësuar si një parodi qesharake atë që tashmë është kthyer në kryefjalë të ditës, çështjen "Doshi", deputeti i L
Local elections, SP-SMI close to reaching an agreement After weeks of negotiations, the SP and SMI parties have reached an agreement regarding the common list of candidates fo
Në kërkim ish kreu i Komunës Milot pasi vodhi një automjet Ish kreu i Komunës Milot është shpallur në kërkim nga ana e policisë, pasi ai ka vjedhur një mjet dhe më pas dyshohet se
Shpallet në kërkim ish kreu i Komunës Milot pasi vodhi një automjet Ish kreu i Komunës Milot është shpallur në kërkim nga ana e policisë, pasi ai ka vjedhur një mjet dhe më pas dyshohet se
Ja si mund të kthehet skrapi në vepra arti (FOTO LAJM) Skrapi shpesh është mënyra më e mirë që një pjesë e njerëzve nxjerrin fitimet dhe të ardhurat e tyre për të jetuar, por
Përfshihet nga flakët automjeti i ngarkuar me skrap Për shkaqe ende të paqarta, një automjet i tonazhit të rëndë është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Librazhd-Përrenj
Futet për të marrë skrap në një kabinë elektrike, vdes i riu në Fier Një i ri ka humbur jetën sot, teksa ishte futur për të marrë skrap në një kabinë elektrike. Ngjarja e rëndë ka ndodh
Në kërkim autorët që dhunuan 47 vjeçarin në një pikë skrapi Një 47 vjeçar i cili punonte në një pikë skrapi në Elbasan është dhunuar dhe më pas i kanë marrë të gjithë lekët që disp
Masivi i gurëve zë poshtë 54–vjeçarin në Skrapar Një masiv gurësh ka zënë poshtë një 54 vjeçar në fshatin Dobrush të Skraparit. Viktima është Besnik Saliasi. Mësohe
Maskat grabisin me armë pikën e skrapit Maskat grabisin një pikë skrapi në rrugën dytësore Marikaj-Vorë. Sipas policisë persona të maskuar dhe të armatosur kanë