Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

skocise

Sot në 20:00 Shqipëri-Wells, për të harruar humbjen ndaj Skocisë Sot kombëtarja e shqipërisë do të zhvillojë miqësoren kundër Wellsit të Gareth Bale në ‘’Elbasan Arena’’ ne orën 19:00.
Shqipëri-Skoci luhet për gjithcka, vendoset dhe fati Panuccit Edhe pak orë na ndajnë nga fillimi i sfidës në stadiumin Loro Borici të shkodrës teksa Shqipëria do të presë Skocinë.
Befason Panucci, e nis me ndryshime formacionin Trajneri Shqipërisë Christian Panuci do të luajë stolin e tij sot në mbrëmje në përballjen ndaj Skocisë në Loro Borici.
Trajneri i Skocisë, Alex McLeish vuan mungesat vlerësime Grezdës. Trajneri i Skocisë, Alex McLeish doli para mediave në konferncë për shtyp në prag të përballjes ndaj Shqipërisë të shtu
Panucci, para Skocisë: Shpresoj që lojtarët të komunikojnë më shumë Christian Panuci ka folur për mendiat në prag të përballjes ndaj Skocisë të shtunën mbrëma. Ndeshja e fundit kjo sa i
Tifozat Kuq e Zi do të zhvillojnë ndeshje miqësore me fansat skocezë Shqipëria do të luajë nesër ndaj Skocisë në ndeshjet e vlefshme për Nations League. Për ta zbukurar sado pak këtë prag n
Shqipëria do luaj ndaj Skocisë, ky është arbitri që do të vendos drejtësinë 3 ditë para ndeshjes me Skocinë në “Loro Boriçi”, si ndeshja e fundit në Ligën e Kombeve, UEFA ka bërë të ditur edhe emr
Gjimshiti tregon çelësin e suksesit ndaj Skocisë Mbrojtësi i kuqezinjve, Berat Gjimshiti ka theksuar se skuadra duhet të jetë më e organizuar në mbrojtje për të mos lënë
Nëse humb ndaj Skocisë, a do japësh dorëheqjen? Përgjigjet Panucci Trajneri Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci i pyetur në lidhje me të ardhmen e tij te kuqezinjtë nëse do te jetë en
Panucci akuzon lojtarët per krizën te Kombëtarja, flet dhe për refuzimin e Sadikut Christian Panucci ka dalë sot në konferencën për mediat, duke folur për sfidat e dy sfidat ndaj Skocisë e vlefshmë për "
E konfirmon UEFA, shikoni çfarë ndodh me Shqipërinë nëse nuk fiton ndaj Skocisë (FOTO LAJM) Edhe pse shanset për vendin e parë janë të pakta, sfida e fundit ndaj Skocisë është një test i vlefshëm për Shqipërinë.
Shqipëria do të luaj pa dy titullarë ndaj Skocisë Elseid Hysaj dhe Migjen Basha do të mungojnë në ndeshjen e fundit të Ligës së Kombeve, që do të luhet kundër Skocisë më
"Shpërthen" Panucci: Ndaj meje janë sajuar lojëra Trajneri i përfaqësuese shqiptare, Kristian Panucci, insiston në idenë se ndaj tij ka patur një sulm të organizuar.
Skocezët duan pavarësi nga Mbretëria e Bashkuar, marshim në Edinburg Mijëra njerëz marshuan nëpër rrugët e Edinburgut të shtunën për të treguar mbështetje për pavarësinë e Skocisë nga Mbret
Skocezët ngrihen më këmbë për pavarësi, kërkojnë BE-në Mijëra njerëz marshuan nëpër rrugët e Edinburgut të shtunën për të treguar mbështetje për pavarësinë e Skocisë nga Mbret
Duka: Humbëm ndaj Skocisë dhe nuk është ndonjë tragjedi Presidenti i Federatës së Futbollit, Armando Duka, është i ftuar në emisionin "Zona Gol" për të diskutuar tensionet e fu
Agolli: Ja dhuruam vetë fitoren Skocisë U thirr nga Azerbajxhani i largët, bëri dy konferenca për shtyp së bashku me Panuçin në krah dhe më pas u kthye te klubi
Britanikët qesëndisin kuqezinjtë për humbjen e mbrëmshme Fitorja e Skocisë ndaj Shqipërisë ka pasur një vëmendje të madhe, nga mediat britanike në mënyrë të veçantë. Sipas të
Humbja ndaj Skocisë, çfarë rrezikon Panucci Christian Panucci ka lëkundur ndjeshëm pozitat e tij, pas humbjes me Skocinë në Glasgow, një ndeshje në të cilën kuqezin
Liverpool komenton mbi këtë lojtar pas suksesit në Skoci-Shqipëri Suksesi 2-0 i Skocisë përballë Shqipërisë është trumbetuar në mediat britanike, por edhe nga vetë klubet ku militojnë lo