999 rezultate për

skocia

Skocia përfundon sezonin, Celtic shpallet kampion Celtic pritet të shpallet kampion i Skocisë, me Ligën Skoceze që ka vendosur të përfundojë sezonin. Gjithçka do të ve
Drama në Botëror: Si i eleminuan papritur Skocia dhe Argjentina? (VIDEO) Një natë e jashtëzakonshme në Parc des Princes përfundoi me eliminimin tronditës të Skocisë, por edhe të Argjentinës, ng
Skocia e pathyeshme nga Shqipëria, shkatërrohet në Kazakistan Skocia ishte skuadra që zuri vendin e parë në grupin e kuqezinjve në Ligën e Kombeve, duke i fituar të dyja ndeshjet, në
Lajme të këqija vijnë nga Skocia: Grezda është fatkeqësi, vlen vetëm 20 paund Eros Grezda u transferua në merkaton e verës që lamë pas tek skuadra e Raners në Skoci. Por fatkeqsisht futbollisti
Katastrofë për Shqipërinë, Panucci poshtërohet nga Skocia Shqipëria ka marrë një humbje turpërues ndaj Skocisë me rezultatin 0-4 në "Loro Boriçi", ndeshje e vlefshme për Ligën e
Shpërfytyrohet Shqipëria, Skocia shënon edhe golin e katërt Skocia ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi". Ai që ka shënuar është Forrest në
Shkatërrohet Shqipëria, Skocia shënon edhe golin e tretë Skocia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi". Ai që ka shënuar është futbollisti
Penallti me shumë kontestime, Skocia dyfishon rezultatin ndaj Shqipërisë Skocia ka dyfishuar rezultatin ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi". Këtë herë është Fletcher që realizon në m
Ndëshkohet Shqipëria, Skocia kalon në avantazh Skocia ka kaluar në avantazh ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi". Ai që ka shënuar është futbollisti, Fraser
Skocia e përgjysmuar ndaj Shqipërisë, tifozët: Luani kalçeto! Kombëtarja skoceze do të luajë këtë të shtunë ndaj Shqipërisë në një ndeshje mjaft delikate. Për këtë takim skocezët nuk
Skocia është shpresa e fundit për Panuccin Christian Panucci deklaroi para ndeshjes në Izrael se kishte kaluar javën më të lumtur që kur kishte marrë drejtimin e S
Berisha: Të shmangim humbjen me Izraelin, Skocia vendimtare Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha ishte sot në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes me Izraelin. Berish
Shikoni se si tifozët mbështesin Kombëtaren e Shqipërisë Edhe pse u mposhtë kundër Skocisë, tifozët e kanë përkrahur shumë Shqipërinë në "Hampden Par". Skocia e mposhti Shqi
Gjunjëzohet në "Hampden Park", Shqipëria mposhtet nga Skocia Skocia mposhti sonte Shqipërinë me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "Hampden Park", ndehsje e vlefshme për Ligën e Kombe
Dorëzohet Shqipëria, Skocia shënoi edhe golin e dytë Skocia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Shqipërisë në "Hampden Park". Ai që ka shënuar është përsëri Naismith në mi
Thyhet Strakosha, Skocia kalon në avantazh ndaj Shqipërisë Skocia ka shënuar golin e avantazhit ndaj Shqipërisë në "Hampden Park". Ai që ka shënuar është Naismith që realizoi
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Skocisë dhe Shqipërisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Skocisë dhe Shqipërisë në "Hampden Park". Ka qenë një 45 minutësh shumë i zjarrtë pas
Kombëtaren e pret "ferri", këto janë faktet e frikshme të Skocezëve Kombëtarja Shqiptare mbrëmjen e sotme do të përballet me Skocinë për ndeshjene radhës të Ligës së Kombeve. Ndeshja
Mposhtet nga Skocia, Shqipëria e mbyll me humbje fazën kualifikuese të Botërorit Shqipëria e Femrave luajti ndeshjen e fundit kualifikuese në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, ndaj Skocisë, ndeshje
Skocia publikon listën për duelin kundër Shqipërisë Skocia ka bërë publike listën për përballjen e 10 shtatorit kundwr Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve. Në për