999 rezultate për

skocez

Mijëra skocezë kërkojnë shkëputjen nga Britania e Madhe Mijëra persona i janë bashkangjitur marshit në qytetin Glasgow, që në fakt është marshi më i madh që e mbështetë pavarës
Nuk kanë fund telashet për Grezdën, Gjykata skoceze dënon shqiptarin Nuk ka qenë një sezon aspak i lehtë për Eros Grezdën në Skoci. Shqiptari u ble për 2 milion euro nga skuadra e Osijekut
Vjedhje dhe tifozë që bien nga shkallët, çfarë nuk u pa në Shqipëri-Skoci (FOTO LAJM) Diku dëgjohej “Rolling Stones”, pak më tutje Elvana Gjata me “KUQEZI”, e shumë afër tyre dhjetëra skocezë që këndonin kë
Balaj: Skocezët ishin të papërmbajtshëm Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj, pas ndeshjes deklaroi se kundërshtari ishte në formë shumë të mirë. • Skocezët…
Tifozët skocezë dhe shqiptarë kërcejnë së bashku “Xhamadanin” Kur duhen edhe disa orë nga starti i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Skocisë, atmosfera në Shkodër ka filluar të ndizet.
Me fustane dhe birra, tifozi skocez puth gazetarin "live" (VIDEO) Sonte në orën 20:45 në "Loro Boriçi" në Shkodër do të luhet ndeshje mes Shqipërisë dhe Skocisë. Kjo ështe ndeshja e
Tifozat Kuq e Zi do të zhvillojnë ndeshje miqësore me fansat skocezë Shqipëria do të luajë nesër ndaj Skocisë në ndeshjet e vlefshme për Nations League. Për ta zbukurar sado pak këtë prag n
Skocezi bën Shqiponjën, Tifozët me fustanellë karakteristike pushtojnë Tiranën Në ndeshjen që Shqipëria do të luajë ndaj Skocisë, të shtunën mbrëma në Tiranë kanë zbarkuar reth 2 mijë tifozë Skocezë.
Tifozët skocezë ndezin rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Shqipëria do të presë nesër Skocinë në ndeshjen e vlefshme për Nations League. Një përballje shumë e rëndësishme për të
Rrëfimi i pabesueshëm i skocezit që u bë mysliman Si ndodh që një skocez i moshës së mesme që jeton në malet skoceze përfundon duke u bërë musliman – veçanërisht kur ai n
Skocezët duan pavarësi nga Mbretëria e Bashkuar, marshim në Edinburg Mijëra njerëz marshuan nëpër rrugët e Edinburgut të shtunën për të treguar mbështetje për pavarësinë e Skocisë nga Mbret
Skocezët ngrihen më këmbë për pavarësi, kërkojnë BE-në Mijëra njerëz marshuan nëpër rrugët e Edinburgut të shtunën për të treguar mbështetje për pavarësinë e Skocisë nga Mbret
Eros Grezda shënon golin e parë me Rangers Pas disa ndeshjeve mos grumbullim me skuadrën, Eros Grezda i ka kaluar momentet e vështirësisë te skuadra e Rangers.
Eros Grezda shihet si "shpresa" e Rangers Sulmuesi shqiptar, Eros Grezda bëri bujë të madhe në debutimin e tij te gjiganti skocez Rangers. Edhe pse debutimi i
Shqipëria me shumë fat, shtylla i mohon golin skocezëve Skocia ka qenë shumë afër golit të avantazhit ndaj Shqipërisë në "Hampden Park". Skocezët kanë qenë shumë afër golit
Strakosha shpëton për mrekulli portën Skocia dhe Shqipëria e kanë nisur shumë mirë ndeshjen në "Hampden Park". Në një goditje dënimi skocezët tentojnë të s
Panucci ndryshon skemë? Ky është formacioni i mundshëm anti-skocez Shqipëria do të luajë sonte, në orën 20:45, në “Hampden Park”, ndeshjen e dytë të Ligës së Kombeve. Trajneri Christia
Kombëtaren e pret "ferri", këto janë faktet e frikshme të Skocezëve Kombëtarja Shqiptare mbrëmjen e sotme do të përballet me Skocinë për ndeshjene radhës të Ligës së Kombeve. Ndeshja
ANALIZË/ Ky është kundështari i radhës për Shqipërinë Shqipëria do të ndeshet me Skocinë për Nations League, të hënën në mbrëmje në “Hampden Park”. Kundërshtarët, e drejtuar
Gjigantët skocez kërkojnë 23-vjeçarin e Kombëtares Një lajm i mirë vjen nga ishulli britanik për 23-vjeçarin e Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda. Sipas “IndexHR”, klub