999 rezultate për

skerdi

U nxorri bojën, doktori zbulon VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione I ftuar në “Xing me Ermalin” është një nga personazhet më të njohur në media e televizion Skerdi Faria. I njohur si Dokt
Skerdit i ndërron jetë personi i dashur (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi ka marrë një lajm të zi që e ka mërzitur shumë, shkruan Albeu.com Përmes një post
Si Gjiko me Elitën, reperi shqiptar tregon si u fejua me gazetaren Rreth një vit më parë bëri bujë të madhe historia e dashurisë mes reperit Gjiko dhe gazetares Elita Rudi, lidhja e të ci
E ironizoi për sherret në Hell’s Kitchen, Renato kap në fyt këngëtarin shqiptar Renato Mekolli është kthyer në personazhin më të komentuar në media e rrjete sociale për shkak të sjelljes së tij me kon
“Gangsteri më i madh i momentit”, Renato i përgjigjet këngëtarit pasi e ironizoi Renato Mekolli tashmë prej disa kohësh është vënë në qendër të kritikave për shkak të sjelljes arrogante që ka në kuzhin
Gjendet sozia e këngëtarit me famë botërore, është një reper shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtari "The Weekend", vijon të ketë suksese të njëpasnjëshme në botën e muzikës. Këngët e tij janë bërë hite edhe në
“Si ia fitoi zemrën labes?”, Aurela Gaçe rrëfen sesi Skerdi e bëri për vete Kënga e saj e fundit titullohet "Të dua". Nisur nga kjo moderatori Ermal Peçi pyet Aurela Gaçen, e ftuar në "Një kat
Akuzohet mjeku i njohur: Shet gjakun që njerëzit e dhurojnë (FOTO LAJM) I konsideruar ndryshe edhe si doktori i VIp-ave, Skerdi Faria është akuzuar në inbox nga një qytetar se gjakun e dhuruar
Komunikimi mes Skerdit e Miss Shqipërisë konfirmon lidhjen e tyre? Pak javë më parë, në ballinën e mediave rozë qëndronte lajmi se artisti i ri shqiptar, Skerdi, është në lidhje me Miss A
Big Mama dhe Skerdi Faria rrëmbejnë çmimin e publikut në C’est La Vie Ata ishin një nga ciftet më karizmatik të C'est La Vie. Ndaj edhe pa diskutim që kanë qenë fituesit e Çmimit të Publ
Kush e ka tradhëtuar Skerdin? Anëtari i REDBOX Entertainmen Skerdi ka sjellur sot këngën e tij më të re, e cila titullohet “Tradhtare”, përcjell Albeu
Aurela Gaçe, bën dedikim zemre për Skerdin (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është ndër personat e njohur me aktivë në rrjete sociale dhe shpesh herë ndan emocionet me ndjekësit e saj,
Për pak famë më shumë, kirurgu estetik i ngjitet Ramës (FOTO LAJM) Skerdi Faria, i njohur më së shumti prej marketingut agresiv në rrjetet sociale nuk humb asnjë shans në këtë drejtim.
Aurela prezanton gjyshen kinge të Grace (FOTO LAJM) Aurela Gaçe na ka prezantuar vjehrrën e saj, duke na shuar kështu edhe kuriozitetin se nga rrjedh bukuria e bashkëshorti
E ‘përzuri’ nga skena Big Mamën por ajo e lë pa fjalë duke ia përmendur Getin Një nga çiftet e "C'est la vie" që sjellin gjithmonë humor në skenë e me performancat e tyre janë Big Mama dhe doktor Sk
Si reagon Marina kur i përmendin Getin në emision Një nga çiftet e "C'est la vie" që sjellin gjithmonë humor në skenë e me performancat e tyre janë Big Mama dhe doktor Sk
Marina Vjollca ka bërë operacione plastike? Kirurgu i njohur flet hapur (FOTO LAJM) Kirurgu i njohur i VIP-ave Skerdi Faria ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet së bashku me moderatoren Mari
Aurela Gaçe: Ja ç'bëj kur zihem me Skerdin Ka qenë një mbrëmje me histori komike kjo e sotmja në studion e ‘Xing me Ermalin. Kjo pasi e ftuar këtë mbrëmje është
Aurela Gaçe hedh foton më të ëmbël me bashkëshortin (FOTO LAJM) Askush se harron dot dasmën madhështore të Aurela Gaçes me Skerdin në 2013 sepse padyshim ata anë një nga dyshet më të
Aurela Gaҫe zbulon takimin e parë me Skerdin: Para tij nuk mund të isha më “gangsterja” (VIDEO) Hera e parë që është takuar me atë që sot e ka bashkëshort dhe babanë e dy vajzave ka qenë dashuri me shikim të parë. Pë