999 rezultate për

skenen

"Një nënë e përkushtuar", shihni ç'bën Linda Halimi në prapaskenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Javën e kaluar këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë, Linda Halimi u rikthye për të marrë pjesë në "K
Maldini zbulon prapaskenën: Lozano ishte afër transferimit te Milani Hirving Lozano kompletoi kalimin e tij te Napoli në fund të merkatos, teksa u largua nga holandezët e PSV-së pas 3 sezon
Fabregas zbulon prapaskenën: Reali më kërkoi dy herë Mesfushori i Monakos, Cesc Fabregas, ka zbuluar se Real Madridi u përpoq ta nënshkruante dy herë në karrierën e tij.
Ish-presidenti i Realit zbulon prapaskenën, Zidane u largua për këtë arsye Zinedinë Zidane dontë të shistë Gareth Bale dhe të mbantë në skuadër Cristiano Ronaldon, bën të ditur ish-presidenti i R
ShMP “Jahja Kemal” vazhdon traditën në skenën ndërkombëtare 19 nxënës të shkëlqyer nga vendi ynë edhe një herë me krenari prezantuan vizionin e ri shkencor të Republikës së Maqedon
"AS" zbulon prapaskenën, Raiola po përdor Juven për Pogban Paul Pogba mbetet një nga emrat më të nxehtë në merkaton e transferimeve. Mesfushori francez vijon të jetë mes Torinos d
Vlonjati skenën e filmit e bën realitet, i bën vetes atentat që të përfitojë azil Zbulohet shkaku i inskenimit te atentatit ndaj vetes, qe e coi ne pranga. Romarjo Aliraj duket se ka pasur një arsye të
Mihajloviç zbulon prapaskenën me Juventusin: Isha në shtëpinë e Anjelit, por Konte na prishi punë Juventusi është në kërkim të një trajneri pasi vendosi që të largonte Masimiliano Alegrin dhe të shumtë janë emrat që la
20 foto "drithëruese" nga spektakli i Rita Orës (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka mbajtur mbrëmë njërin prej koncerteve më të mahnitshme të jetës së saj.
Pas masturbimit në skenën e teatrit rrëfehet aktorja: "Është mëse normale dhe e pranueshme" Aktorja Arjola Demiri pasditen e sotme, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë”, për të folur rreth bujës që bëri per
Jonida Maliqi vlerësohet pasi "dogji" skenën e Eurovisionit Jonida Maliqi këndoi e dyta në radhë në natën finale të Festivalit Evropian të Këngës në Tel Aviv të Izraelit. Me kën
Jonida Maliqi përfundon me sukses interpretimin në skenën e "Eurovision 2019" (VIDEO) Ka përfunduar suksesshëm prezantimin e saj në natën e dytë gjysmëfinale të "Eurovision 2019", artistja shqiptare Jonida
Jonida Maliqi sonte ngjitet në skenën Eurovision Përfaqësuesja e Shqipërisë për në Eurovision 2019, Jonida Maliqi do të performojë sonte në edicionin e 64 të Eurovisioni
"E dija lojë", aktorja që luan Aryan flet për skenën e seksit me Gendry-n në Game of Thrones (FOTO LAJM) Fansat më të zjarrtë të Game of Thrones u ndanë më dysh në raport me skenën e seksit të Arya Stark dhe Gendry në serinë
Elvana Gjata djeg skenën me twerk dhe këngët e Flori Mumajesit (VIDEO) Elvana Gjata duket se është kthyer fuqishëm në skenat në profesionin e saj. Ajo pak kohë më parë zhvilloi një koncert të
Nuk është film, “Batman” në skenën e krimit Ajo dukej si një skenë filmash, por gjithçka ishte e vërtetë. Oficerët e policisë, gjatë një operacioni në Kelowna, Brit
Tmerrohen qytetarët në Vorë, tre persona shihen të varur në vinç Kush kishte zgjedhur të udhëtonte nga Tirana drejt Durrësit mëngjesin e sotëm është përballur me një pamje horror. N
Pitoni gjigant rrethon vajzën e vogël, prindërit filmojnë skenën (VIDEO) Një vajzë e vogël është filmuar nga prindërit e saj teksa sheh filma vizatimorë në televizor. Ajo duket teksa ha koko
Shfaqet me lookun e ri, Era Istrefi elektrizon skenën e Belgjikës (VIDEO) Era Istrefi ka shkaktuar një eufori të madhe në skenën e Tomorrowland- it, në Antwerpen, Belgjikë. Artistja u shfaq n
Pamjet e tmerrshme, dallga përpin një koncert në Indonezi (VIDEO) Një kamera amatore ka filmuar momentin kur dallga e cunamit godet skenën ku performonte një grup roku në Indonezi. Pamje