E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

skene

I prisnim të ngjiteshin në skenë: Pse mungoi Elvana, Dhurata dhe 2PO2 në koncertin e Capital T (VIDEO) Koncerti i Capital T, “Time Capsule” ka përfunduar dhe përpos surprizave të mëdha që ndoqëm, diçka tërhoqi vëmendjen ton
Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja amerikane Mandy Moore ka lansuar një këngë të re pas dhjetë vjetësh. Këngëtarja bëri edhe vi
Maldini zbulon prapaskenën: Lozano ishte afër transferimit te Milani Hirving Lozano kompletoi kalimin e tij te Napoli në fund të merkatos, teksa u largua nga holandezët e PSV-së pas 3 sezon
Të njëjtat skena, Miley Cyrus kopjon Elvana Gjatën në videoklipin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata publikoi këtë verë disa projekte që u kthyen hite dhe vazhdojnë të dëgjohen kudo. Këto këngë Elvana i solli
Fabregas zbulon prapaskenën: Reali më kërkoi dy herë Mesfushori i Monakos, Cesc Fabregas, ka zbuluar se Real Madridi u përpoq ta nënshkruante dy herë në karrierën e tij.
Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur, shkak shpërthimi i fishekzjarreve në skenë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur Spanjën ditën e sotme, pasi një këngëtare 30-vjeçare ka humbur jetën teksa performonte
Ju kishte munguar? Pas shumë vitesh, rikthehet në skenë këngëtarja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, këngëtarja e njohur Leonora Poloska është larguar nga muzika dhe nuk ka sjellë më projekte të reja.
Pasi pozoi topless për 30-vjetor, prindërit befasojnë Bebe Rexhën në mes të skenës (VIDEO) Bebe Rexha e festoi 30-vjetorin siç i ka hije! Me një foto topless ku shfaqej e shtrirë përtokë ajo tregonte se ndihe
Ups! Ky thumb i Dafinës duhet t’i ketë djegur këngëtarit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, gjatë një interviste, këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi foli për ndihmën që i ka dhënë Dafina Zeqiri
Shorti i Champions, Sneijder ngjitet në skenë: Fillojnë të "dridhurat" (VIDEO) Kanë nisur furishëm emocionet për shortin e grupeve për Champions League. Tashmë në skenë është ngjitur Uesli Sneijd
U mburr për koncertin në Drenas, por Feron e paskan gjuajtur në skenë (VIDEO) Pak ditë më parë reperi i njohur Fero publikoi një video të koncertit të mbajtur në Drenas, ku një numër i madh fansash
Rama i bindur për shembjen e Teatrit, citon Reshat Arbanën Pasditen e së dielës, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të citojë aktorin Reshat Arbana. Përmes rrjeteve sociale, shefi
Bebe Rexha në skenë me ish-in e Rita Orës, pamjet që do ta bëjnë xheloze këngëtaren (VIDEO) Bebe Rexha ka dhuruar një spektakël të paparë në Chicago! Këngëtarja shqiptare dhuroi një performancë të adhurueshme
U shfaq nga hiçi, momenti kur "përbindëshi" i ajrit i frikësoi të gjithë (VIDEO) Në aeroportin e Londrës Getvik ka ndodhur një skenë e çuditshme kur nga një re që ishte krijuar paraprakisht nga qielli
Ish-presidenti i Realit zbulon prapaskenën, Zidane u largua për këtë arsye Zinedinë Zidane dontë të shistë Gareth Bale dhe të mbantë në skuadër Cristiano Ronaldon, bën të ditur ish-presidenti i R
Aktori goditet me thikë në skenë (VIDEO) Një aktor nga Hong Kong është qëlluar me thikë në skenë në Kinë. Ylli i kinematografisë, që ka luajtur në shumë filma,
TMERR/ Një person sulmon me thikë aktorin në skenë (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një njeri me thikë tenton të godasë aktorin nga Hong Kong, Simon Yam, gjatë një aktivit
Vajza e Beyoce e lindur për në skenë, thyen rekord me një këngë (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja e hiteve, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, “The Lion King: The Gift”. Albumin
ShMP “Jahja Kemal” vazhdon traditën në skenën ndërkombëtare 19 nxënës të shkëlqyer nga vendi ynë edhe një herë me krenari prezantuan vizionin e ri shkencor të Republikës së Maqedon
Aktorët me famë botërore që refuzojnë të luajnë në film me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Pavarësisht se sa i madh është talenti i një aktori, ata posedojnë tipare natyrore njerëzore. Ndonjëherë mund të kenë ke