999 rezultate për

skenderbeu

Miqësore Tirana-Juventus, zyrtari i Tiranës jep detaje për ndeshjen Zyrtari i Tiranës Mario Nikolli ishte në një lidhje direkte me emisionin Gol pas Goli” në Supersport, ku ndër të tjera z
EKSKLUZIVE/ Bruno Dita tregon pse qëndroi te Skënderbeu: Korça qytet fantastik dhe me njerëz të mirë Kapiteni i Skënderbeut, Bruno Dita, i cili po kalon një super formë ka folur në një intërvistë ekskluzive për Albeu.com.
Skënderbeu i bën nder Tiranës, mposht Kukësin (VIDEO) Kukësi nuk ia ka dalë as në Korçë ndaj Skënderbeut, teksa tu mposhtën me rezultatin 2-1. Mesa duket tashmë shpresat
Mbyllen pjesët e para, Skënderbeu dhe Vllaznia udhëheqin ndeshjet Kukësi duket se nuk po gjen qetësi në kampionat teksa është duke humbur me shifrat 2-1 ndaj Skënderbeut në Korçë. Tas
Koronavirusi në Shqipëri, merret vendimi për Skënderbeu – Kukësi Ditën e sotme në Shqipëri u raportuan dy persona të prekur nga koronavirusi. Qeveria menjëherë mori masa duke mbyllur
Humbja me Skënderbeun, lojtarët e Luftëtarit përleshen me njëri-tjetrin (VIDEO) Humbja në Korçë ka mërzitur shumë lojtarët e Luftëtarit, të cilët pas ndeshjes janë mbyllur në dhomat e zhveshjes dhe i
Një nga ndeshjet më të bukura të Superligës, Skëndërbeu mposht Teutën (VIDEO) Skënderbeu dhe Teuta kanë dhuruar një ndeshje spektakolare me plot pesë gola të shënuar. Në fund ka qenë skuadra e Ilir
Skëndërbeu për të tretën herë në avantazh ndaj Teutës (VIDEO) Skëndërbeu ka arritur të kalojë për të tretën herë në avantazh ndaj Teutës. Për vendasit ka shënuar sërish Bregu në m
SUPERLIGA/ Mbyllen pjesët e para, kryesojnë Skendërbeu e Partizani Janë mbyllur pjesët e para në dy ndeshjet kryesore të Superligës Shqiptare. Partizani është duke mposhtur Bylisin në
Takaj: Për fanelën e Skënderbeut është punuar shumë, po merremi me transferimin e Bregut Presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj tregoi pas barazimit me Tiranën 1-1 në “Air Albania” se pavarësisht pozitës së kor
Skënderbeu befason Tiranën në shtëpi (VIDEO) Skënderbeu ndal serinë prej 7 fitoresh radhazi të bardhebluve në kampionat duke i marrë një barazim shumë të luftuar në
Skënderbeu befason Tiranën, e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Është mbyllur 0-1 pjesa e parë mes Tiranë dhe Skënderbeut e cila zhvillohet në Air Albania. Per miqtë golin e shënoi
Formacionet zyrtare, Tirana-Skënderbeu Do të luhet duke nisur nga ora 17:00, në stadiumin “Air Albania”, ndeshja mes Tiranës dhe Skënderbeut e vlefshme për jav
Tirana-Skënderbeu në "Air Albania", bardheblutë ftojnë tifozët (VIDEO) Ditën e nesërme Tirana do të luaj ndaj Skënderbeut në “Air Albania”, ndeshje e vlefshme për javën e 22-të në Kategorinë
ZYRTARE/ Tirana - Skendërbeu do të luhet në "Air Albania" (FOTO LAJM) Në javën e 22-të të Kategorisë Superiore, Tirana do të luajë përballlë Skendërbeut. Klubi bardheblu, ka konfirmuar në
Skënderbeu dhe Bylis ndajnë pikët mes sherrit (VIDEO) Skënderbeu e ka mbyllur me rezultatin 1-1 sfidën ndaj Bylisit. Ekipi korçar flirtoi me fitoren, pasi shënoi me Ditën në
Si ju ka shpëtuar, stërmbesa e Skënderbeut në një lidhje me reperin e famshëm shqiptar (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Laçi triumfon ndaj Skënderbeut (VIDEO) Laçi ia ka dalë të marrë tre pikët e plota në përballjen e sotme shtëpiake ndaj Skënderbeut. Për kurbinasit triumfi isht
Bregu i jep fitoren Skëndèrbeut në "frymën e fundit" (VIDEO) Skënderbeu ja doli marrë tre pikë ndaj Flamurtarit të vendit të fundit edhe pse në minutat e fundit. Ëstë ylli i kësa
Riza: Ju tregoj problemin e skuadrave të mëdha, Skënderbeu nënvlerësohet Florian Riza është ndalur te ndeshja Skënderbeu-Partizani në emisionin “Pressing” në ABC Neës. Ish-futbollisti tregon pr