999 rezultate për

skenderasi

Presidenti dekoron pas vdekjes gazetaren Enkelejda Skënderasi (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekoruar sot për merita të veçanta civile, pas vdekjes, gazetaren e "News 24",
Lamtumirë Enkelejda Skënderasi, homazhe në nderim të gazetares Në Teatrin A. Zako Çajupi janë zhvilluar në mesditë homazhet për nder të gazetares Enkelejda Skënderasi e cila humbi dje
Humb jetën në aksident gazetarja e News24 (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta pas një aksidenti automoblistik gazetarja e News 24, Gazeta Shqiptare dhe BalkanWeb, Enkelejda Skën