999 rezultate për

skenari

Shpend Ahmeti tregon "skenarin" e Kurtit: Do të bëhet kryeministër i Shqipërisë Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmetim e ka "fryrë" skenarin sipas të cilit ka aktualisht Albin Kurti. Sipas tij, Kur
Covid-19 i merr jetën skenaristit të "The Simpsons" (FOTO LAJM) Shkrimtari i Simpsons Marc Wilmore ka ndërruar jetë në moshën vetëm 57-vjeçare pas betejës me Covid-19. Vëllai i Wilm
Shfaqet me skenarin në dorë? Sqarohet Sindi dhe nxjerr bllof Tean me Andin (FOTO LAJM) Prej kohësh fansat kanë akuzuar se në "Përputhen" gjithçka ndodh me skenar dhe u bindën akoma më shumë pas skandalit të
Rama: Vaksinat që vijnë sot në mbrëmje, janë më pak seç kishim parashikuar Kryeministri Edi Rama ka dhënë një deklaratë për mediat këtë të hënë pas takimit të zhvilluar në selinë e Partisë Social
Epidemiologu tregon "skenarin": Dimri do të jetë i vështirë Dr. Alban Ylli, epidemiolog pranë ISHP ka deklaruar se dimri për vendin tonë do të jetë i vështirë, kjo pasi jemi ende s
Ai Kryeministër e Rama President? Basha zbulon skenarin pas zgjedhjeve Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur pyetjes nëse pas zgjedhjeve të 25 prillit do të jetë në një bashkëqeverisj
Dalje nga skenari, Tare tregon për herë të parë arsyen e transferimit të Muriqit Në verë u pa si lëvizja e karrierës, por Vedat Muriqi nuk ka mundur ta marrë dot me vete në transferimin te Lacio shkëlq
Çfarë ndodh nëse mbushen spitalet, Manastirliu zbulon skenarin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastiriu gjatë komunikimit me gazetarët, foli dhe për spitalet rajonale që do të jenë
Kushi prezanton tre skenarët për procesin mësimor Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, tha se janë parashikuar tre skenarë për procesin mësimorë në shkolla, gjatë periudhës s
Mbi 800 raste vetëm sot, Rakacolli tregon për skenarët nëse shtohet numri i infektimeve Mira Rakacolli, drejtuese e Komitetit Teknik të Ekspertëve por njëkohësisht edhe zv.Ministre e Shëndetësisë, është shpre
Konspiracionisti tregon skenarin: Do mbyllemi në janar në karantinë Konspiracionisti Alfred Cako, tha në rubrikën “Rrethi Katror” në “E Diell”, se vendi do t’i nënshtrohet një bllokimi më
Zbulohet skenari, policia sonte pushton rrugët, lokalet e restorantet pas orës 22:00 Mbrëmjen e sotme në orën 22:00 të mbrëmjes së sotme hyjnë në fuqi masat kufizuese kundër koronavirusit. Përmes një nj
COVID-19/ A do të izolohemi sërish? Manastirliu tregon skenarin pas 2 dhjetorit Nga nesër, Shqipëria do të rivendosë orën policore, për shkak të rritjes së ndjeshme të rasteve dhe viktimave nga Covid-
COVID-19/ Tomini tregon skenarin më të keq për Shqipërinë: Kemi vetëm 500 shtretër Shefja e epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini, ka zbuluar në një intervistë në "Euronews", se
Gati skenarin e dytë, Manastirliu: Pritet rritje e të infektuarve Qeveria po bëhet gati për skenarin e dytë të COVID-19. Këtë e bëri me dije Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastir
FANTASTIKE/ Ronaldo dhe Messi mund të takohen në Champions, ky është skenari Tifozët e futbollit mund të jenë dëshmitarë të një përballje tjetër mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, tani në Li
Shefi Urgjencës tregon skenarin kur mund të mbyllemi sërish në karantinë Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ishte i ftuar në studion e emisionit “Opinion” ku u pyet rreth situatës s
Shqipëria po përgatitet për skenarin më të keq? Ja çfarë lajmëron sot Manastirliu (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit nw vend janë kryer 364 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19, nga të cilat janë konfirmu
Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
Skenari befasues i UEFA-s, ndryshon formation e Champions për ta zhvilluar vetëm në Gjermani UEFA po mendon të bëjë një ndryshim të formatit për Champions League në kushtet e pandemisë së koronavirusit. Po mendohe