999 rezultate për

skenar

COVID-19/ Tomini tregon skenarin më të keq për Shqipërinë: Kemi vetëm 500 shtretër Shefja e epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini, ka zbuluar në një intervistë në "Euronews", se
Gati skenarin e dytë, Manastirliu: Pritet rritje e të infektuarve Qeveria po bëhet gati për skenarin e dytë të COVID-19. Këtë e bëri me dije Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastir
FANTASTIKE/ Ronaldo dhe Messi mund të takohen në Champions, ky është skenari Tifozët e futbollit mund të jenë dëshmitarë të një përballje tjetër mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, tani në Li
Pas 7 muajsh arrati Kajmaku u arrestua dhe u lirua nga burgu, PD: Skenar mafioz! PD ka reaguar pas lirimit të ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku. Në një postim në facebook, Gazmend Bardhi e k
Situata po rëndohet, Manastirliu tregon skenaret Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka pranuar se Shefqet Ndroqi mund të rikthehet sërish në shërbim të infektu
Shefi Urgjencës tregon skenarin kur mund të mbyllemi sërish në karantinë Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ishte i ftuar në studion e emisionit “Opinion” ku u pyet rreth situatës s
Shqipëria po përgatitet për skenarin më të keq? Ja çfarë lajmëron sot Manastirliu (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit nw vend janë kryer 364 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19, nga të cilat janë konfirmu
Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
Maliqi tregon "skenarët" e Reformës Zgjedhore: Vendi ka 2 rrugëzgjidhje, por Rama do ngërç politik Deputeti i Kuvendit Lefter Maliqi ka bërë thirrje që marrëveshja e arritur mes palëve në Këshillin Politik për Reformën
Me skenar të frikshëm, kush janë shënjat më xheloze të horoskopit Demi Në vendin e parë të shenjave më xheloze të zodiakut është Demi. Të lindurit e kësaj shenje janë të fuqishëm dhe
Skenari befasues i UEFA-s, ndryshon formation e Champions për ta zhvilluar vetëm në Gjermani UEFA po mendon të bëjë një ndryshim të formatit për Champions League në kushtet e pandemisë së koronavirusit. Po mendohe
A do të mbyllet sërish vendi, Manastirliu flet për skenarët e mundshëm Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se priteshin shifra të rritura dy javë pas hapjes më të madhe të vendi
Tre skenaret e mundshëm për përfundimin e kampionatit në Maqedoni Pas përfundimit të takimit të sotëm mes FFM-së dhe klubeve të ligës së parë, drejtuesit e Federatës kanë dalë me tre pro
Manastirliu tregon skenarin e "zi": Nëse rriten shifrat, do detyrohemi të bëjmë hapa pas Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar përsëri 18 raste të reja me koronavirus, çka ngre shqetësim se si do të veproh
Skuadrat shqiptare në ankth, "Times" zbulon 3 skenarët e UEFA-s për Kupat e Europës Në këtë moment ku gjithë kampionetet po shikojnë mundësinë e rikthimit në fushë, UEFA po shikon me kujdes edhe Kupat e E
Pipero tregon skenarët e mundshëm nëse do të ketë një shpërthim të dytë të koronavirusit Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka treguar se çfarë mund të ndodhë nëse do të ketë një valë të dytë të koronavirusit në ve
Vetën për të shpëtuar Premier League, gati të vendsoset nje rregull i çuditshëm Diskutime nga më të ndryshmet, vetëm e vetëm që futbollit të rikthehet. Skenar për t’u luajtur në Australi, skenar për t
COVID-19/ Virologët flasin për tre skenarë të mundshëm që i presin njerëzit në të ardhmen Virologët italianë shpresojnë më të mirën për pandeminë e koronavirusit, por po përgatiten për më të keqen. Sipas tyr
COVID-19 paralizoi arsimin, dy skenarët për mbylljen e këtij viti akademik Ndryshe nga shkollat që presin udhëzimet e Ministrisë së Arsimit për zhvillimin e mësimit në distancë, universitetet, li
A do të mbyllet viti shkollor? Shahini: Skenarët i kemi gati Ministrja e Arsimit, Besa Shahini thotë se në fund të këtij muaji do të vendoset përfundimisht se çfarë do të ndodhë me