999 rezultate për

skena

CR7 zgjodhi PSG-në, zbulohet prapaskena e bujshme pse do e linte Juven Cristiano Ronaldo ishte i vendosur të linte Juventusin, para pandemisë. Portugezi nuk ndihej i lumtur në Torino dhe po m
Do shkriheni së qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit të përditshëm (VIDEO) Në mbyllje të sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojë të gjithë me postimin e fundit në rrjetet sociale
Pse u nda "Hostel by Anabel"? Çifti që u njoh në sheshxhirime rrëfen prapaskenat (VIDEO) Alberta dhe Ernesti, çifti që u njohën në sheshxhirimet e Hostel By Anabel kanë rrëfyer në emisionin Edicion Veror disa
COVID-19/ Tomini tregon skenarin më të keq për Shqipërinë: Kemi vetëm 500 shtretër Shefja e epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini, ka zbuluar në një intervistë në "Euronews", se
Gati skenarin e dytë, Manastirliu: Pritet rritje e të infektuarve Qeveria po bëhet gati për skenarin e dytë të COVID-19. Këtë e bëri me dije Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastir
FANTASTIKE/ Ronaldo dhe Messi mund të takohen në Champions, ky është skenari Tifozët e futbollit mund të jenë dëshmitarë të një përballje tjetër mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, tani në Li
Google Street nxjerr zbuluar djemtë shqiptarë, skena pikante në Tiranë Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket. Kështu vetëm
Pas 7 muajsh arrati Kajmaku u arrestua dhe u lirua nga burgu, PD: Skenar mafioz! PD ka reaguar pas lirimit të ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku. Në një postim në facebook, Gazmend Bardhi e k
U kthye në hit, Dafina publikon prapaskenat qesharake të "Aman" (VIDEO) Ka një javë që është lansuar projekti “Aman” nga Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B. Tani këngëtarja ka publikuar n
Prapaskenat sensuale të fotos ikonë të Marilyn Monroe në pishinë (FOTO LAJM) Fotografi që realizoi fotot e zhveshura të Marilyn Monroe në ‘Diçka duhet të jap’ përshkruan skenat në një dokumentar pë
A i lejon Zoti këto skena dhe a e la Tirana ndeshjen? Ja si përgjigjet Emanuel Egbo Tirana pësoi një humbje të turpshme sot ndaj Bylisit, duke ngjallur shumë dyshime. Trajneri i bardhebluve, Emanuel Egbo,
Situata po rëndohet, Manastirliu tregon skenaret Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka pranuar se Shefqet Ndroqi mund të rikthehet sërish në shërbim të infektu
Episode të frikshme, çfarë fshihet në prapaskenat e serialeve të bujshme turke (FOTO LAJM) Serialet turke kanë arritur një sukses mjaft të madh jo vetëm në vednin tonë por në të gjitha vedndet e lindjes. Ishin t
Richarlison tregon prapaskenat: Kam refuzuar Barçën dhe M.United Richarlison ka rrëfyer së fundmi se gjatë këtij sezoni ka refuzuar oferta nga Barcelona dhe Manchester United. Sulmu
Shefi Urgjencës tregon skenarin kur mund të mbyllemi sërish në karantinë Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ishte i ftuar në studion e emisionit “Opinion” ku u pyet rreth situatës s
Shqipëria po përgatitet për skenarin më të keq? Ja çfarë lajmëron sot Manastirliu (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit nw vend janë kryer 364 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19, nga të cilat janë konfirmu
Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
Maliqi tregon "skenarët" e Reformës Zgjedhore: Vendi ka 2 rrugëzgjidhje, por Rama do ngërç politik Deputeti i Kuvendit Lefter Maliqi ka bërë thirrje që marrëveshja e arritur mes palëve në Këshillin Politik për Reformën
Prapaskenat e Reformës Zgjedhore: Gjiknuri tregon çfarë iu dha Kim për të ngrënë në rezidencë Në "Zonë e Lirë" bashkëkryetari i Komisionit për Zgjedhoren, Damian Gjiknuri, zbuloi se çfarë konsumuan ato 9 orë, në re
Rindërtohet skena e ekzekutimit të biznesmenit në Tiranë: Nga ndjekja deri tek breshëria Rindërtohet grafikisht skemën e ekzekutimit mafioz të Hekuran Billës. Në duart e policisë janë dhjetëra kamera sigurie,