999 rezultate për

skena

Haaland tregon prapaskenat e merkatos, pse e refuzoi Juventusin? Erling Haaland në një intervistë për gazetën torineze "Tuttosport" ka zbuluar një prapaskenë të merkatos të para disa vi
Kryemadhi zbulon prapaskenat në PS: Veliaj do të bëhet kryetar i PS pas 25 prillit Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka deklaruar në “Zonë e Lirë” se me PD do të dalin në fushatë zgjedhore. "Pas 25 p
PD dhe LSI me një listë të përbashkët për zgjedhjet e 25 prillit? Agron Duka zbulon prapaskenat Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, tha në emisionin "Real Story", se Partia Demokratike dhe Lëvizja Social
Kushi prezanton tre skenarët për procesin mësimor Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, tha se janë parashikuar tre skenarë për procesin mësimorë në shkolla, gjatë periudhës s
Agjenti i ylli të Interit tregon prapaskenat: Mund ti bashkohej Napolit Agjenti i Achraf Hakimit, Alejandro Camano ka zbuluar se lojtari mund t’i bashkohej rivalit, Napoli. Hakimi pas dy se
Zbulohet prapaskena, Atletico u përpoq ta rikthente Griezmann Antoine Griezmann u largua nga Atletico Madrid në verën e vitit 2019 duke iu bashkuar Barcelonës për 120 milionë euro.
Prapaskenat e merkatos verore, Pirlo bllokoi shitjen e tre yjeve të Juventusit Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo në afatin veror ka ndaluar shitjen e tre lojtarëve që nuk i donte klubi. Ish mesf
Mbi 800 raste vetëm sot, Rakacolli tregon për skenarët nëse shtohet numri i infektimeve Mira Rakacolli, drejtuese e Komitetit Teknik të Ekspertëve por njëkohësisht edhe zv.Ministre e Shëndetësisë, është shpre
Zbulohen prapaskenat! Topalli refuzoi PD dhe pas shumë ftesash Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka refuzuar ftesën e PD. I ftuar në Politikon nga Alfred Lela në RTV Ora, s
Konspiracionisti tregon skenarin: Do mbyllemi në janar në karantinë Konspiracionisti Alfred Cako, tha në rubrikën “Rrethi Katror” në “E Diell”, se vendi do t’i nënshtrohet një bllokimi më
Kim Kardashian ndan prapaskenat emocionuese, pasi mori dhuratë hologramin e të atit (VIDEO) Muajin e kaluar, dhurata e Kanye West për 40-vjetorin e lindjes së Kim Kardashian mori vëmendje ndërkombëtare, i cili or
Puthje e përqafime, Mevlani sqaron për herë të parë skenat romantike me Shqipen (FOTO LAJM) U komentuan jo pak skenat me përqafime e përkëdhelje mes Shqipes e Mevlanit në videokpilin e këngës së re të Mevlanit, “
COVID-19/ Ministrja Kushi: Tre skenarët që kemi për shkollat dhe kopshtet Gjashtë mësues ndodhen aktualisht në spital, duke u trajtuar për koronavirusin. Kështu është shprehur ministrja e Ars
Shqipëria nënshkruan marrëveshjen me OBSH, Manastirliu tregon 3 skenarët e mundshëm Shqipëria dhe OBSH kanë nënshkruar marrëveshjen për përballimin e situatës së pandemisë. Gjatë fjalës së saj ministr
A rrezikon Shqipëria një mbyllje totale? Silva Bino: Kemi disa skenare! Duke nisur nga dita e sotme kanë hyrë në fuqi masat e reja për parandalimin e përhapjes së Covid-19. Është kufizuar
Zbulohet skenari, policia sonte pushton rrugët, lokalet e restorantet pas orës 22:00 Mbrëmjen e sotme në orën 22:00 të mbrëmjes së sotme hyjnë në fuqi masat kufizuese kundër koronavirusit. Përmes një nj
COVID-19/ A do të izolohemi sërish? Manastirliu tregon skenarin pas 2 dhjetorit Nga nesër, Shqipëria do të rivendosë orën policore, për shkak të rritjes së ndjeshme të rasteve dhe viktimave nga Covid-
A do hapen spitale të tjera Covid? Mjeku Koraqi tregon skenarët e mundshme Situata epidemiologjike e Covid-19 po përkeqësohet nga dita në ditë në vendin tonë, pasi shifrat janë rritur në mënyrë t
Rooney tregon prapaskena: U befasuam kur Ferguson na tha se si do të luanim kundër Barcelonës Wayne Rooney zbuloi se shokët e tij të skuadrës te Manchester United ishin të befasuar kur Sir Alex Ferguson njoftoi tak
"Sadna luan skenat e nxheta vetëm me mua", befason Alek (FOTO LAJM) Aktorët Sara Khan dhe Angad Hasija u bënë shumë të njohur në vendin tonë nga seriali indian “Bidaai”, ku luanin rolin e