999 rezultate për

skenĂ

PRAPASKENA/ Interi e ndoqi Haverc, por pse transferimi nuk ndodhi kurrë Të hënën në mbrëmje do të përfaqësojë pa dyshim lojtarin që Interi do të mbajë veçanërisht në konsideratë kundër Bajer L
CR7 zgjodhi PSG-në, zbulohet prapaskena e bujshme pse do e linte Juven Cristiano Ronaldo ishte i vendosur të linte Juventusin, para pandemisë. Portugezi nuk ndihej i lumtur në Torino dhe po m
Do shkriheni sĂ« qeshuri, Evi Reç ndan prapaskenat e emisionit tĂ« pĂ«rditshĂ«m (VIDEO) NĂ« mbyllje tĂ« sezonit televiziv, Evi Reçi ka zgjedhur t’i falenderojĂ« tĂ« gjithĂ« me postimin e fundit nĂ« rrjetet sociale
Pse u nda "Hostel by Anabel"? Çifti qĂ« u njoh nĂ« sheshxhirime rrĂ«fen prapaskenat (VIDEO) Alberta dhe Ernesti, çifti qĂ« u njohĂ«n nĂ« sheshxhirimet e Hostel By Anabel kanĂ« rrĂ«fyer nĂ« emisionin Edicion Veror disa
COVID-19/ Tomini tregon skenarin më të keq për Shqipërinë: Kemi vetëm 500 shtretër Shefja e epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini, ka zbuluar në një intervistë në "Euronews", se
Gati skenarin e dytë, Manastirliu: Pritet rritje e të infektuarve Qeveria po bëhet gati për skenarin e dytë të COVID-19. Këtë e bëri me dije Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastir
FANTASTIKE/ Ronaldo dhe Messi mund të takohen në Champions, ky është skenari Tifozët e futbollit mund të jenë dëshmitarë të një përballje tjetër mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, tani në Li
Google Street nxjerr zbuluar djemtĂ« shqiptarĂ«, skena pikante nĂ« TiranĂ« Duhet thĂ«nĂ« se kudo rreth botĂ«s makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga mĂ« qesharaket. KĂ«shtu vetĂ«m
Pas 7 muajsh arrati Kajmaku u arrestua dhe u lirua nga burgu, PD: Skenar mafioz! PD ka reaguar pas lirimit të ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku. Në një postim në facebook, Gazmend Bardhi e k
U kthye nĂ« hit, Dafina publikon prapaskenat qesharake tĂ« "Aman" (VIDEO) Ka njĂ« javĂ« qĂ« Ă«shtĂ« lansuar projekti “Aman” nga Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B. Tani kĂ«ngĂ«tarja ka publikuar n
Prapaskenat sensuale tĂ« fotos ikonĂ« tĂ« Marilyn Monroe nĂ« pishinĂ« (FOTO LAJM) Fotografi qĂ« realizoi fotot e zhveshura tĂ« Marilyn Monroe nĂ« ‘Diçka duhet tĂ« jap’ pĂ«rshkruan skenat nĂ« njĂ« dokumentar pĂ«
A i lejon Zoti këto skena dhe a e la Tirana ndeshjen? Ja si përgjigjet Emanuel Egbo Tirana pësoi një humbje të turpshme sot ndaj Bylisit, duke ngjallur shumë dyshime. Trajneri i bardhebluve, Emanuel Egbo,
Situata po rëndohet, Manastirliu tregon skenaret Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka pranuar se Shefqet Ndroqi mund të rikthehet sërish në shërbim të infektu
Episode të frikshme, çfarë fshihet në prapaskenat e serialeve të bujshme turke (FOTO LAJM) Serialet turke kanë arritur një sukses mjaft të madh jo vetëm në vednin tonë por në të gjitha vedndet e lindjes. Ishin t
Richarlison tregon prapaskenat: Kam refuzuar Barçën dhe M.United Richarlison ka rrëfyer së fundmi se gjatë këtij sezoni ka refuzuar oferta nga Barcelona dhe Manchester United. Sulmu
Shefi UrgjencĂ«s tregon skenarin kur mund tĂ« mbyllemi sĂ«rish nĂ« karantinĂ« Drejtori i UrgjencĂ«s KombĂ«tare, SkĂ«nder Brataj ishte i ftuar nĂ« studion e emisionit “Opinion” ku u pyet rreth situatĂ«s s
Shqipëria po përgatitet për skenarin më të keq? Ja çfarë lajmëron sot Manastirliu (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit nw vend janë kryer 364 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19, nga të cilat janë konfirmu
Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
Maliqi tregon "skenarët" e Reformës Zgjedhore: Vendi ka 2 rrugëzgjidhje, por Rama do ngërç politik Deputeti i Kuvendit Lefter Maliqi ka bërë thirrje që marrëveshja e arritur mes palëve në Këshillin Politik për Reformën
Prapaskenat e Reformës Zgjedhore: Gjiknuri tregon çfarë iu dha Kim për të ngrënë në rezidencë Në "Zonë e Lirë" bashkëkryetari i Komisionit për Zgjedhoren, Damian Gjiknuri, zbuloi se çfarë konsumuan ato 9 orë, në re