999 rezultate për

skemat

Abrashi: Duhet të azhornohemi më shumë me skemat e Rejas Në konferencë për shtyp për të folur për dy sfidat e kuqezinjve me Kazakistanin dhe Lituaninë, të vlefshme për Ligën e K
Eriksen mund të largohej gjatë merkatos, Interi refuzoi tre oferta për të Inter ka refuzuar tri oferta për huazimin e mesfushorit Christian Erisken. Lajmi bëhet i ditur nga gazzetta dello Spo
Shkoi të shikonte skemat e kundërshtarit, Mourinho: U tregova i pasjellshëm me një idiot Jose Mourinho ishte protagonist dhe në ndeshjen e djeshme të Tottenham ndaj Southampton (0-2). Trajneri portugez shko
Telashe për Interin, mbrojtësi lë grumbullimin me Italinë për shkak dëmtimi Alesandro Bastoni, lojtari i Interit ka lënë grumbullimin e Kombëtares U-21 të Italisë. Sipas asaj që raporton "Sky S
Bomba nga Franca: Coutinho do të rikthehet te Liverpooli Një lajm bombë vjen nga francezja, "Le10Sport", cila shkruan se Jurgen Klopp po mendon seriozisht të rikthejë në skuadër
Berisha: Pranoj përgjegjësinë për skemat piramidale Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora iu përgjigj zërave mediatik të cilët thonë se ai
Skemat e fshehta të Ramës dhe Bashës për protestën e sotme Të dyja palët që u konfrontuan në boulevard në protestën e 16 shkurtit kanë pasur një skenar të përcaktuar mirë. Nga një
Tusk merret në pyetje me dyshimet për skemat piramidale Shefi i Këshillit Evropian, Donald Tusk, është marrë në pyetje të hënën në vendlindjen e tij Poloni, në kuadër të hetime
Kroos i mërzitur me skemat e Lopeteguit Toni Kroos ka pranuar se do të dëshironte të luante më përpara për Real Madridin, pasi ka vënë në pah se nuk është një l
Si pritet të luaj Juventus me CR7 në skuadër? (FOTO LAJM) Juventus arriti tw bwjw blerjen mw tw madhe nw kwtw sezon, Cristiano Ronaldon. Disa nuk emendoni qw njwgjw e tillw m
Trajneri i Argjentinës "asiston" Nigerinë, i shpëtojnë skemat (FOTO LAJM) Për Argjentinën do jetë shansi i fundit për të bërë diçka në mënyrë që të vazhdojë më tej në këtë Botëror. Asaj do i
Taktika dhe skemat e çmenduar të trajnerit të Argjentinës, Jorge Sampaoli Gjithçka bëri gabim, që nga fillimi deri në fund të takimit, duke pësuar një humbje turpëruese ndaj Kroacisë Trajneri
Zbulohen skemat nga blloku që i dhuruan fitoren Mourinhos Blloku i shënimeve të Mourinhos është kapur nga kamerat televizive dhe kanë nxjerrë në pah stratëgjitë e mrekullueshme t
Media kanadeze: Bitcoin është njësoj si firmat piramidale në Shqipëri Çmenduria e monedhës virtuale Bitcoin po krahasohet gjithnjë e më shumë nga mediat e huaja me atë që ndodhi me piramidat
Guardiola përdor dhe portierin për të mahnitur me skemat e tij (FOTO LAJM) Pep Guardiola dhe Manchester City i tij kanë dy taktika mahnitëse në arsenalin e tyre që rrallë kush i shfrytëzon në bot
Antonio Conte e pranon dhe vetë: Skemat nuk po na funksionojnë Chelsea humbi dy pikë të arta sot kundër Leicester Cityt që sfida përfundoi barazim 0-0, ndeshje kjo e vlefshme për javë
Pogba kundërshton skemat e Mourinhos: Bëhet i mërzitshëm Poul Pogba është blerja më e shtrenjtë në historinë e Unitedit. Por së fundmi francezi ka dalë me nje deklaratë që ndosh
Skemat mashtruese me ilaçet/ Prokuroria kërkon dënimin e disa personave Prokuroria e Tiranës kërkon dënimin për disa prej personave, të përfshirë në skemën mashtruese të ilaçeve, e njohur ndry
Nga Buffon te Del Piero, ja top 11-shi i Contes (FOTO LAJM) Antonio Conte është një strateg i fiksuar pas perfeksionit. Ai njihet si një ndër trajnerët më punëtor, por që ka edhe m
Ancelotti nis punën, ndjek lojtarët dhe studion skemat Aventura e re e Carlo Ancelottit quhet Bayern i Mynihut. Italiani duhet të presë 6 muaj që të ulet në një prej pankinave