999 rezultate për

skara

Të shtëna me armë në Bulqizë, plagoset një person Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Bulqizë. Sipas informacioneve paraprake të shtënat me armë zjarri k
Truku i thjeshtë që e bën maskarën tuaj të zgjatë më shumë Një eksperte e bukurisë ka zbuluar mënyrën se si mund ta shfrytëzoni në maksimum maskarën tuaj. Truku i mëposhtëm mer
A do t'a shkarkojë Xhafajn? Rama ashpërson tonet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka dalë në mbështetje të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Me tone të ashpra dhe plot iro
Si t’i eliminoni njollat e grimit nga rrobat Kur nguteni, në vend që në fytyrë, grimi ndonjëherë pa dashur bie nëpër rroba apo lë gjurmë në dysheme dhe tepih Njol
Memushaj dhe Pecara përballen në gjyq për 18 mijë euro Kolegji i Garancisë së Sportit ka marrë një kërkesë për Apel nga klubi i Peskarës kundër Federatës Italiane të Futbollit
Zgjatni qërpikët me pambuk Blogerja Huda Katta thotë që me ndihmën e pambukut mund të zgjasni qerpikët, ndërkaq këtë gjë e demonstron edhe në video
Manaj “divorcohet” nga Peskara, ndërron skuadër gjatë muajit janar Rei Manaj nuk do të jetë pjesë e Peskarës në pjesën e dytë të këtij sezoni në Serinë A. Lajmi jepet nga e përditshmja sp
Mimi Kodheli, përballë maskaradës së ekstremistëve grekë Çdo shoqëri ka jashtëqitjet e saj, shoqëria greke ka të vetat. Vetëm pak ditë pasi Ministrja Shqiptare e mbrojtjes i kuj
Rei Manaj kërcënon Interin Rei Manaj mund të mos festojë nëse shënon gol ndaj Interit të tij, siç ka deklaruar pak kohë më parë, por padyshim që do
Kushëriri i terroristit në Nicë. Ai ishte maskara (VIDEO) Pas masakrës në Nicë ku Mohamed Bouhlel vrau rreth 84 persona, të afërmit e tij filluan të shprehin solidaritet me vikti
Ja çfarë thotë Gashi për zërat te Peskara Në një intervistë të dhënë për median zvicerane “blick.ch”, Shkëlzen Gashi përgënjeshtron zërat për një rikthim të munds
Rei Manaj kryen vizitat mjekësore te Peskara, u huazua nga Interi Rei Manaj mund të cilësohet një futbollist i Peskarës. Sulmuesi kuqezi ka kryer paraditen e sotme vizitat mjekësore dhe
Manaj në Gjermani apo në Spanjë? Klubi i Serisë A përmbys ofertat Sulmuesi kuqezi Rei Manaj mesa duket do të qëndrojë në Serinë A. Pak orë pas publikimit të lajmit nga gazeta më e madhe
Ja sa kërkon mbrojtësi shqiptar nga Peskara Rroga është pengesa e vetme që mban larg Arlind Ajetin nga firma me skuadrën e Peskarës. Futbollisti është i bindur nga
Si të kemi qërpikë të gjatë dhe të dendur (FOTO LAJM) Qerpikët e gjatë dhe të rregullt është një dëshirë e gjithësecilit nga ne. Për të bërë të mundur një pamje sa më të mirë
Braçe shpërthen ndaj Halimit: Boll ore legen, o maskara Edhe gjatë seancës së sotme nuk kanë munguar ofendimet mes palëve. Shfaqja e radhës ka qënë mes Braçes dhe Halimit, ku m
Të diplomuar për maskaralogji Kam disa ditë që ndodhem në Itali dhe po çmeritem me zhurmën që paska bërë k&e
Çani: Me mua Shqipëria më e fortë Edgar Çani do të luajë për herë të parë me ekipin tonë përfaqësues. Sulmuesi shqiptar i rritur në Itali (ka ikur 11 muaj
Video-skandali, Belen: Ishi im një maskara Bukuroshja Belen Rodriguez rrëfen detaje të jetës së saj private në një intervistë ekskluzive për ‘Vanity Fair’. Rrëfimi
Dënimi, Balotelli: Nuk jam as maskara, as i dhunshëm Sulmuesi i Manchester City, italiani Mario Balotelli mbrohet pas vendimit të Federatës Angleze të Futbollit (FA) për ta