999 rezultate për

skandalin

Kreu i mjedisit reagon për skandalin e ujërave të zeza në portin e Durrësit E vënë në dijeni për shkarkimin e ujërave të zeza në port, Drejtoria e Mjedisit e Durrësit nisi në vendngjarje një grup
Lila falet nga prifti i Janinës pasi e talli në video-skandalin Andi Lila më në fund ka zgjidhur problemet me klubin e tij në Greqi pas video-skandalit. Klubi grek e la të ardhmen e me
Shqipëria shënon skandalin e radhës me karburantet, por ja ç'ndodhi mbrëmë në Maqedoni Ndërkohë që shqiptarët janë duke u përballur me çimet më të larta të karburanteve në rajon, kjo nuk mund të thuhet për M
Tregu mbushet me oriz plastik, kinezët pranojnë skandalin Orizi plastik nga Kina vijon të mbetet në radarin e të gjithë institucioneve të kontrollit të Bashkimit Evropian. Të
Volkswagen pranon akuzat për skandalin e motorëve Gjiganti gjerman i automjeteve, “Volkswagen” pranoi sot formalisht fajin dhe pengimin e drejtësisë në SHBA në skandalin
Rama kërcënon median italiane: Do ju hedh në gjyq për skandalin Zyrtarisht nuk ka asnjë reagim për median në Shqipëri, por qeveria e Edi Ramës ka vendosur që të përgjigjet duke kërcënu
"Kush është drejtoresha që dha 10 mijë euro për të fshirë videoskandalin" Ish-kryeministri Berisha ka deklaruar sot me anë të një postimi në “Facebook” se një drejtoreshë shkolle në Fushë-Krujë
"Federbet" publikon skandalin e marrëveshjes Tirana-Kukësi Aleanca mes Tiranës dhe Kukësit ka kaluar kufijtë shqiptarë dhe për ta bërë një gjë të tillë ka menduar kompania e monit
Hueyda El Sayed: Ju tregoj skandalin me zv/ministrin e Brendshëm (VIDEO) Hueyda El Sayed ka qenë e ftuar sonte në emisionin “Xing me Ermalin” ku ka rrëfyer sot historinë e prejardhjes së saj, k
Ndryshoi mendje për të ndëshkuar Ramos, gjyqtari sqaron skandalin Gjyqtari Janny Sikazëe në ndeshjen mes Real Madrid dhe Kashima ishte pjesë i një episodi shumë të rëndësishëm pasi Sergo
Ancelotti zbulon skandalin e madh tek skuadra e Real Madrit Trajneri i Bayern Munchen, Carlo Ancelotti në një intervistë për prestigjiozen spanjolle ‘AS’, Carlo ka rrëfyer një skan
Kompania austriake flet për skandalin e pasaportave Pas refuzimit të padisë së Gjykatës Themelore të Prishtinës, padi kjo e bërë nga avokatët që përfaqësuan Ministrinë e Pu
FIFA bën skandalin e radhës, nuk përfshin Shaqirin për golin e vitit (VIDEO) FIFA ka publikuar 10 kandidatë finalistë për golin e vitit të shënuar në sezonin e fundit. Çmimi që njihet ndryshe si nd
INTERVISTA/ Gjyqtari Guximtar Boçi rrëfen video-skandalin: Kam bërë një faj Ish-kreu i Gjykatës së Shkallës së Parë në Gjirokastër, Guximtar Boçi ka folur për herë të parë pas skandalit seksual ku
U akuzua se serviri video-skandalin seksual të gjyqtarit, flet për herë të parë Eni Çobani Pas bujës mediatike që mori publikimi i video-skandalit të gjyqtarit Guximtar Boçi, i cili i kërkonte favore seksuale nj
E bujshme/ Obama hetohet nga FBI për skandalin e emaileve të Clinton Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Barack Obama ka përdorur një pseudonim për të komunikuar me Hillary Clint
Fotoja me Obamën/ PD: Mediat e huaja flasin për skandalin Kreu i grupit parlamentar Edi Paloka, në një deklaratë për mediat i ka kërkuar Prokurorisë të hetojë e pandikuar nga pre
Bes Kallaku publikon video-skandalin e ministrit shqiptar me masazhatoren (VIDEO) Rrjetet sociale janë mënyra më e mirë për të promovuar, për të reklamuar veten e shpesh edhe për të demaskuar. “Vipa
Vajzat e jetimores u abuzuan gjatë fundjavave kur i marrin për bamirësi? Nga hetimet aktuale, nuk rezulton se tri të miturat të jenë abuzuar seksualisht në ambientet e rezidencës. Kështu shkrua
Klosi për skandalin e fëmijëve në Shkodër: Të dënohet çdo shkelës ligji Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi ka reaguar sonte pas skandalit të publikuar nga ana e Prokurorisë