999 rezultate për

skandalin

"Qytetari digjital" i Berishës zbardh skandalin në ushtri (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Berisha e ka nisur ditën sot me qytetarin e tij digjital, i cili sipas tij ka raportuar mbi një aferë t
Gazetari Morina zbulon skandalin: "E dimë që është ba gabim, por s’keni çare pa e pranu edhe ju!" Kanë dalur informacione befasuese dhe madje shkatërruese për zyrtarët e shtetit që mbështesin demarkacionin, në emisioni
SHËNIM/ Rama u hap luftë puseve në përçapje për të sfumuar skandalin Tahiri Është në kufijtë e së pabesueshmes deklarata më e fundit e kryeministrit Rama, sipas të cilës në muajt në vijim do të nd
Basha denoncon skandalin: I riu me patentët e Tahirit kapet me 800 mijë euro Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një skandal ku sipas tij një të riu në Elbasan
UEFA bën skandalin e radhës ndaj shqiptarëve: Lejoi banerin fyes në stadium Tifozët e Partizanit të Beogradit kënduan mjaft kore raciste ndaj shqiptarëve mbrëmë gjatë ndeshjes kundër Skënderbeut,
Donald Lu flet për herë të parë mbi skandalin e Tahirit Vetëm një ditë pas votimit në Kuvend mbi akuzat që rëndojnë mbi Saimir Tahirin dhe mbrojtja e tij nga kolegët e maxhoran
"Bledi Çuçi ka fotografuar dëshminë e ish-oficeres", gazetarja rrëfen skandalin Gazetarja Klodiana Lala ka folur në studion e emisionit “Opinion”, ku ka deklaruar se policia italiane ka dërguar katë
Basha denoncon skandalin: Gomonia e Tahirit u hoq sot nga porti Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka postuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një foto ku shihet një gomonia që sipas tij i p
PËRGJIMET/ Edhe Prishtina përfshihet në skandalin e drogës ku akuzohet Tahiri (FOTO LAJM) Fillojnë të zbardhen për publikun bisedat e përgjimeve të grupit mafioz që drejtohej nga kushëriri i ish-ministrit të br
Basha denoncon skandalin: Sponsori i PS rrëmbeu për tre ditë një person, policia nuk reagoi Kryetari i Partisw Demokratike Lulzim Basha sërish ka bërë një denoncim kundrejt Partisë socialiste. Ai ka shkruar n
Deputeti i PD-së zbulon skandalin: Si u blenë votat më 25 qershor Deputeti i PD-së Ervin Salianji ka vendosur që në Kuvend të denoncojë hapur dhe me emra të të gjithë ata që janë përfsh
Berisha denoncon skandalin: Qazim Sejdini përplasi një qytetar dhe e fshehu Ish-kryeministri Berisha si gjithnjë nëpërmjet Facebookut të tij ka denoncuar me informacionin e qytetarit dixhital se
Berisha denoncon skandalin: Rama 1.4 milionë dollar për fluturimet me çarter privat Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh në ‘Facebook’ që sipas tij është dërguar një punonjës i Kryeminis
Berisha zbulon skandalin që po ndodh në Dhërmi Një qytetar ka denoncuar te ish-kryeministri Sali Berisha situatën skandaloze në biznesmenet që operojnë në plazhin e Dh
"Do armatos popullin", Tahiri zbulon video skandalin që sikletos keq Ilir Metën (VIDEO) Dy ditë më parë, presidenti i zgjedhur Ilir Meta lëshoi një deklaratë të fortë nga fshati Rraboshtë i Lezhës duke thënë
Zëvendëskryeministri i ri i përfshirë në skandalin "Belize" Zëvendëskryeministri i ri i çështjeve ekonomike, Koço Angjushev deri në momentin kur u bë funksionar i lartë qeveritar n
“Sipas skenarit atë martesë duhej ta bëja unë”, Damiano thellon skandalin e Big Brother Damiano vazhdon të lëshojë deklarata bombë për Big Brother. Menduam që i kishte harxhuar, por duket se banori ka ende gu
Gjici rrëfehet për video-skandalin: Duan të na inkriminojnë me pa të drejtë! Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka rrëfyer mbrëmjen e djeshme të vërtetën e tij pas video skandalit të postuar në med
U katandis si mos më keq pasi fryu buzët, vajza zbulon skandalin e qendrave estetike (FOTO LAJM) Merve Keles nga Adanaja e Turqisë u bë lajm në mediat botërore pasi buzët e saj u frynë shumë më tepër se sa kishte kërk
Klubi i Kukësit reagon për video-skandalin e përhapur sot Skuadra e Kukësit po luan një sfidë shumë të rëndësishme ndaj Flamurtarit, por skandali i përhapur sot në media ka bërë