E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
999 rezultate për

skandalin

Parlamenti i Belgjikës kërkon raport lidhur me skandalin e mishit në Kosovë Skandali i mishit të prishur të importuar në Kosovë nga Belgjika, ka marrë përmasa edhe më të mëdha pasi që Parlamenti i
"Do ju fus plumbin", trajneri i Vllaznisë B tregon skandalin që ndodhi në Dibër Një tjetër skandal ka ndodhur në Kategorinë e Parë të futbollit në Shqipëri. Është trajneri i Vllaznisë B, Ervis Kra
U tha se në skandalin Kristal u përfshinë persona nga MAS, reagon Ministria Pak pas lajmit se prokuroria ka kërkuar regjistrat e Kristal nga MAS, ka ardhur edhe reagimi i vetë Ministrisë. Minis
Sa të pashpirt, tifozët e Barit luten që të vdiste Mazieloni dhe jo Astori Në atë ditën kur Davide Astori u nda nga jeta, një e pjesë e tifozëve të Barit kanë lënë një skenar të turpshëm. Në
Gjykata lë në burg 3 ish-zyrtarët për skandalin e rrugëve Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka lënë në burg 3 ish-zyrtarët e skandalit të rrugës Tiranë-Elbasan. Gjykata ka
Mbaron dëshmia e ministrit të Ramës në Prokurori, çfarë tha për skandalin e rrugëve Ka marrë fund dëshmia e Gjiknurit në Prokurorinë e Rkimeve të Rënda. Marrja në pyetje e Ministrit të Infrastrukturës
Më shumë se dy orë në Prokurori, çfarë dëshmoi ministri i LSI-së Ish-ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj ka mbërritur rreth orës 15:00 këtë të martë në Prokurorinë e Krimeve të Rën
Ish-ministri i LSI mbërrin në Prokurori për skandalin e rrugëve Ish-ministri i Transportëve ka mbërritur rreth orës 15:00 këtë të martë në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për t'u pyetur
Skandali me rrugët, prokuroria thërret ish-ministrin e dytë të LSI Burime nga Prokuroria e Krimëve të Rënda bëjnë me dije se sot është thirrur ish-ministri i Transportëve Sokol Dervisha
Greqia miraton kërkesën e Maqedonisë për ekstradimin e dy ish-agjentëve Një gjykatë greke në Selanik ka miratuar kërkesën e autoriteteve maqedonase për ekstradimin e dy ish-agjentëve maqedonas
Rama rikthen Skandalin CEZ dhe kërcënon hapur Ilir Metën Nuk ishte aspak e rastësishme konferenca e beftë për shtyp e kreut të Grupit Parlamentar të PS-së, njëkohësisht edhe dre
E FUNDIT/ Saimir Tahiri gënjeu për skandalin që lidh emrin e tij me trafikun e drogës? Disa javë më parë, Saimir Tahiri publikoi një dokument me anë të të cilit i referohej Prokurorisë së Katanias në Itali k
Çiçakovski kërkon falje për skandalin në KSHZ-së Kreu i Komisionit Shtetëror Zgjedhor, Aleksandar Çiçakovski, pesë ditë pas zbulimit të skandalit me shpërblimet për anët
Basha zbulon skandalin: Edi Rama dhe Arben Ahmetaj qëndrojnë mbrapa ndërtimit të 3 incineratorëve (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka denoncuar ditën e sotme ndërtimin e 3 incineratorëve në Tiranë, Elbasan dhe
Kukësi bën publik skandalin e tifozëve të Laçit, çfarë turpi! Nisi e tensionuar dhe përfundoi në mënyrën më të keqe sfida në Laç. Kukësi iu gëzua përgjysmë rikthimit te fitorja, seps
Basha zbulon skandalin: Vangjush Dako është kapur mat me kriminelët Kryetari i Partisë Demokratike në një konferencë për shtyp ditën e sotme, ka zbuluar se kryebashkiaku i Durrësit Vangjus
Xhufi flet për skandalin me varrezat greke: U mbushën me kocka kafshësh Historiani Pëllumb Xhufi ka folur sërish në lidhje me varrezat greke në Shqipëri duke thënë se një pjesë e tyre janë mbu
Historiani Xhufi tregon skandalin me varrezat greke në Shqipëri Historiani Pëllumb Xhufi ka treguar një skandal që ka ndodhur me varrezat greke në Shqipëri. Ai tha në “Arena” nga D
Vjehrri i kreut të PS-së në Kavajë në kërkim për skandalin e tokave në bregdet Një ndër persona e shpallur në kërkim për skandalin e tokave në bregdetin e Spillesë, është edhe vjehrri i kreut të PS-s
Austria ia kujton Kosovës se duhet paguar për "skandalin e pasaportave" Zëvendës-kryeministri, njëherësh Ministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike Dardan Gashi, në kuadër të vizitës së