999 rezultate për

skandalin

Ish-ministri plas skandalin: Rama pagoi 1 milion euro për të takuar Macron Ish-ministri i qeverisë Rama ka zbuluar sipas tij një skandal të vërtetë. Sipas Ylli Manjanit Edi Rama ka paguar 1 m
Mickoski publikon skandalin për Zaevin (VIDEO) Kreu i partisë më të madhe opozitare Hristian Mickoski sot ka publikuar një siç u shpreh ai video skandal ku shihet se s
Shoqet e 11-vjeçares tregojnë skandalin e mësuesit: E puthi në buzë Policia ka vënë në pranga mësuesin Neshat Tepelena i cili akuzohet nga nxënësja e tij, 11-vjeç se e ka ngacmuar atë seks
"Në maj do të plasin skandalet", Rama i përgjigjet paralajmërimit të Bashës Paralajmërimet e Bashës se në maj do të ketë plasje të mëdha skandalesh për pjestarët e PS-së pushtuan mediat vetëm pak
Tradhti një ditë para lindjes, Kim Kardashian flet për skandalin në familje E ftuar në Ellen TvShow kësaj here ka qenë Kim Kardashian. Ndër të tjera, ylli i “Keeping Up With The Kardashian” ka fo
Blendi Fevziu tregon skandalin më të madh në "Opinion" Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të mirë në Shqipëri. Emisioni i tij "Opinion" ka më shumë se 20 vite tran
Reagimi qesharak i qeverisë për skandalin: Nuk është hera e parë që mashtrohemi Qeveria reagon për herë të parë për mbylljen e aktivitetit të kompanisë Gulf. Ministri i Energjisë, Damian Gjiknuri tha
Roza Lati rrëfen skandalin, tregon televizionin ku eprori e ngacmoi seksualisht Moderatorja e dashur për publikun, Roza Lati ka rrëfyer në Thumb si rrallëherë një ngacmim që i është bërë në televizion
Çfarë mendimi ka "kingu" i qeverisë për skandalin e mashtrimit nga "Gulf"? Kompania "Gulf" u zhduk nga tregu shqiptar pas një muaji mjaft të frytshëm shitjesh duke vjelë edhe qindra milionët e fu
Koni kallëzon Kulen në Prokurori, nis hetimi për skandalin e tenderave Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimet për aktivitetet financiare të Universitetit të Tiranës, pas kallëzimit pe
Me vetëm 25 deputetë në sallë vazhdon debati për skandalin e mishit Pasi u kthyen nga pushimi, me gjysmë ore vonesë po vazhdon seanca në të cilën po diskutohet për skandalin e mishit të pr
Edhe Kosova përfshihet në skandalin e Facebook Drejtori ekzekutiv i Facebook-ut Mark Zuckerberg është përballur me pyetje të vështira në Kongres pas publikimeve se fir
Berisha denoncon skandalin: Ish-punonjësi i policisë i çon foto nudo 20 vjeçares Mbrëmjen e sotme kudo në median online dhe rrjete sociale kanë marrë dhenë disa fotografi të një ish-polici i cili sipas
Haradinaj zbulon skandalin me rrëmbimin e mësuesve nga ministri i Pacollit dhe drejtori i Thaçit Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka publikuar sot një skandal të vërtetë të një shteti paralel brenda qeverisë, i
Bota ironizon Kosovën, karikaturë për skandalin e arrestimeve të mësuesve në Kosovë (FOTO LAJM) Skandali i kidnapimit nga shërbimi sekret turk i gjashtë mësuesve në Kosovë ka bërë jehonë edhe në botë. Karikaturist
I shërbyen bukë të mykur, Rudina Magjistari tregon skandalin mes Tiranës (FOTO LAJM) Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht kritikave ndaj saj ajo është një
Naomi Campbell përfshihet në skandalin e photoshop-it Ditë më parë ishte Kim Kardashian ajo e cila u "kryqëzua" nga fansat për përdorimin e photoshop-it ndërsa sot vëmendja k
Ishte në kërkim, arrestohet një person për skandalin e pronave në Lezhë Një tjetër person është arrestuar nga policia e Lezhës për abuzim me pronat, i cili ishte shpallur në kërkim. Në pran
Haradinaj: E fshehëm skandalin e mishit të prishur Pas mbledhjes së sotme të Qeverisë, kryeministri Haradinaj doli në konferencë ku u pyet edhe për skandalin me mish. A
Ronaldo flet për skandalin e Juventusit në Calciopoli Ikona e Interit, Ronaldo pretendon se 'drejtësia është bërë' kur Juventusi ra në Serie B por gabimisht vuri në dukje se