999 rezultate për

skandalin

Fitoi lirinë, flet avokatja e infermieres të pëfshirë në skandalin "Tire" Pak më parë gjykata e Apelit ka lënë të lirë një nga infermierët dhe sanitaren e 'Shefqet Ndroqit' të cilat akuzohen të
Heshti deri më sot, Melisa flet më në fund për "skandalin" Tea-Beart (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Melisa ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive”, ku ka treguar dhe një herë tjetër
Tea e Andi u nxorrën të palarat, Për'puthen reagon për skandalin që shpërtheu Puntata e sotme e “Për’puthen” i është dedikuar ngjarjeve të ditëve të fundit, ku Tea dhe Bearti bënë publike lidhjen e
Ana thumbon keq Tean për skandalin me Andin dhe Beartin: Gjykove, do të gjykohesh! (FOTO LAJM) Skandali më i bujshëm i momentit është shtirja si cift i Andit dhe Teas, të cilët të dy kanë deklaruar se janë detyruar
Shqipja publikon "skandalin": Tea në lidhje me djalin që u largua nga Për'puthen! (FOTO LAJM) Sikurse e paralajmëroi edhe ditën e djeshme, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj sot ka publikuar dy foto, k
Rama reagon për skandalin me sanitaren: Nuk ishte e lidhur me mjekë dhe infermierë Skandali që ndodhi në spitalin COVID-2, ka shkaktuar shumë komente në rrjet duke sjellë edhe reagimin e kryeministrit Ed
DENONCIMI/ Vajza zbulon skandalin në spitalet covid: Më blenë vdekjen e nënës me 8 milionë lekë! Një rast skandaloz raportohet se ka ndodhur në një prej spitaleve Covid në vendin tonë. Bëhet fjalë për një rast korr
COVID-19/ Aktorja e njohur shqiptare zbulon skandalin: Mjekja më kërkoi 70 mijë lekë për të bërë gjilpërën Marjana Kondi ka qenë e ftuar në emisionin “Historia ime” ku ka rrëfyer eksperiencën e saj që kaloi me Covid-19. Ajo tre
PD për skandalin e tenderave: Rama hesht, nuk do i shpëtojë drejtësisë Ish-deputetja e PD-së Orjola Pampuri ka denoncuar një tjetër tender të dhënë nga qeveria, ku sipas saj është dhënë me 3-
Gazetari zbulon "skandalin" me Teatrin e ri: Do paguajmë 36 milion euro Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim ku shkruan se Bashkia e Tiranës, e cila shembi Teatrin në befasi dhe në përp
Mjeku zbulon skandalin në Berat: Tamponi u doli pozitiv pasi kishin ndërruar jetë Mjeku Erion Dasho ka reaguar për rastet e reja me Covid në vendin tonë duke thënë se Ministria e Shëndetësisë nuk i rapo
Rama nxjerr zbuluar Metën, zbulon skandalin me futbollistin afrikan që i dha pasaportë shqiptare Vazhdon "lufta e ftohtë" mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta. Kryeministri Rama ka akuzuar presidentin Meta
Zyrtarët bënë namin me tenderat, OSHEE zbulon qëndrimin e saj në lidhje me skandalin Ditën e sotme GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dh
EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m
Reagojnë autoritetet italiane për skandalin e testimit të Suarezit në gjuhën italiane Më shumë detaje po dalin nga hetimi mbi provimin e gjuhës italiane të Luis Suarezit. Sulmuesi i Barcelonës fluturoi n
Pasurim të paligjshëm dhe skandalin me vdekjen e fëmijës në Kakavijë, Blendi Gonxhe páditet në SPAK Nisma Thurje ka dorëzuar në SPAK një kallëzim penal për kreun e Drejtorisë së Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe për përf
Një viktimë e mbi 20km radhë, qytetarët sulmojnë Ramën për skandalin në Kakavijë (FOTO LAJM) Rëndohet situata në Kakavijë, ku teksa mijëra shqiptarë po prisnin të kalonin pikën doganore, një autoambulancë ka përpl
Duhej të ndodhte tragjedia! Rama reagon më në fund për skandalin në Kakavijë Pas tragjedisë në Kakavijë ku humbi jetën një 10 vjeoar teksa priste në radhë me familjen e tij, më në fund ka reaguar d
E kërkon Interpoli, kush është biznesmeni shqiptar i përfshirë në skandalin e 60 milion dollarëve Një skandal financiar me tenderat publikë, me vlerë prej 60 milionë dollarë, ka shpërthyer në Zimbabve ku lidhjet shtrih
Berisha zbardh skandalin në Lezhë: Eduart Ndreca me fisin menaxhojnë tokën Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar plantacionet e drogës në Lezhë. Duke përmendur edhe emra, ai tregon lidhjet e