999 rezultate për

skandali

PD për skandalin e tenderave: Rama hesht, nuk do i shpëtojë drejtësisë Ish-deputetja e PD-së Orjola Pampuri ka denoncuar një tjetër tender të dhënë nga qeveria, ku sipas saj është dhënë me 3-
"Nuk ishte shembull, ai ishte i varur nga kokaina", plas skandali në Itali kundër figurës së Maradonës Në emisionin radiofonik të "La Zanzara" në "Radio 24" nga moderatori Xhuzepe Kruçani me moderatorin tjetër Dejvid Parenc
Skandali me Napolin, nuk i ka dhënë pagat futbollistëve dhe stafit Në njërën prej ligave më të forta në Evropë, në Serie A të Italisë, shumë futbollistë nuk po marrin pagat. Stafi, tra
Skandali i trukimeve në Serbi, portieri i dhuroi topin kundërshtarit për të shënuar (VIDEO) Rikthehen hijet e trukimeve në futbollin serb. Në ndeshjen e kategorisë së parë në kampionatin serb, mes Dinamo Vran
Skandali me falsifikimin e tamponëve, bllokohet dogana e Kapshticës Qeveria greke ka reaguar pas lajmit të falsifikimit të përgjigjeve të tamponave, duke vendosur mbylljen e pikës doganore
Gazetari zbulon "skandalin" me Teatrin e ri: Do paguajmë 36 milion euro Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim ku shkruan se Bashkia e Tiranës, e cila shembi Teatrin në befasi dhe në përp
Mjeku zbulon skandalin në Berat: Tamponi u doli pozitiv pasi kishin ndërruar jetë Mjeku Erion Dasho ka reaguar për rastet e reja me Covid në vendin tonë duke thënë se Ministria e Shëndetësisë nuk i rapo
Skandali me Ryan Giggs, reagon vetë legjenda e United Menaxheri i Uellsit dhe legjenda e Manchester United, Ryan Giggs mohon të ketë sulmuar të dashurën e tij. Gjegjësisht
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO) Një skandal i vërtetë është publikuar nga ana e mediave franceze të cilat zbardhën një bisedë mes Benzemas dhe Mendy.
"Nuk ishte penallti", publikohet video-skandali në El Clasico (VIDEO) "Mbretërit" arritën të marrin një fitore të rëndësishme dhe t’i japin fund rezultateve të këqija, por pas ndeshjes, më i
Skandali në "El Clasico", komunikimi i gjyqtarëve hedh poshtë vendimin e VAR: S'ishte penallti Një skandal mund të dalë në skenë për “El Clasicon” sipas asaj që shkruan SPORT. Prestigjozja pranë Barcelonës prete
Rama nxjerr zbuluar Metën, zbulon skandalin me futbollistin afrikan që i dha pasaportë shqiptare Vazhdon "lufta e ftohtë" mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta. Kryeministri Rama ka akuzuar presidentin Meta
Pas skandalit, Khloe dhe Tristan rikthehen sëbashku zyrtarisht Pas muajsh spekulimesh, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson më në fund kanë konfirmuar se janë sërish bashkë teksa fes
Skandali me inceneratorët, si u paraqit dhe u pranua brenda ditës oferta e pakërkuar (FOTO LAJM) Prej ditësh që kur ka rishpërthyer denoncimi i skandalit të djegësve të plehrave të Elbasanit, Fierit dhe Tiranës, gjith
Skandali me vjedhjen e 2 milion eurove, zv-kryeministrja heq nga puna këshilltaren Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Albulena Balaj-Halimi ka shkarkuar nga detyra këshilltaren e saj, Hajrie Gashin pasi pë
Skandali me tenderat, dalin para GJKKO 3 zyrtarët e OSHEE-së Bëri jo pak bujë afera korruptive në zyrat e OSHEE e zbuluar nga SPAK. Ditën e sotme në GJKKO, ka nisur vlerësimi i m
Reagon SPAK: Skandali me tenderët, pse u kryen arrestimet në zyrën e Adrian Çelës Pa arrestimit të ish-drejtorit të Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati ka reaguar dhe SPAK. Mësohet se në kërkim është
Zyrtarët bënë namin me tenderat, OSHEE zbulon qëndrimin e saj në lidhje me skandalin Ditën e sotme GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dh
Skandali me vaksinat e gripit, gjobitet "Megapharma" Në një kohë kur gripi dhe virozat janë nëpër këmbë, vaksina kundër tyre bëhet padyshim e domosdoshme. Por nëse qyteta
Pas skandalit të dhunës, shfaqet për herë të parë e dashura e aktorit turk (FOTO LAJM) Pak muaj më parë në mediat turke bëri bujë skandali i dhunës me aktorit turk Ozan Gucen dhe të dashurës së tij Deniz Bul