999 rezultate për

skandalet

SKANDALET/ Pse politikanët shqiptarë e kanë vështirë të dorëhiqen Dorëheqja si akt i përgjegjësisë morale është një praktikë shumë e rrallë në politikën kosovare. Zyrtarë të lartë shtetë
Vazhdojnë skandalet e Facebook, fjalkalimi juaj mund të lexohet nga këta persona Facebook ka njoftuar qindra miliona përdorues se fjalëkalimet e tyre janë ruajtur në bazën e të dhënave nga kompania me
"Se mos na vjedhin edhe brekët", aktivisti ngre zërin për dy skandalet Ne në Shqipëri kemi një shprehje që thotë se ‘’çudia më e madhe zgjat tre ditë,’’ po duket se për ngjarje të mëdha edhe
“Skandalet e pafundme, qeveria duhet rrëzuar” Analisti Fatos Lubonja ka deklaruar në News24 se është e nevojshme që qeveria të rrëzohet. Sipas tij, skandalet e fun
Nuk kanë fund skandalet, zbulohet lidhja jashtëmartesore e Mourinho-s Jose Mourinho ka përjeton kohët e fundit kriza të mëdha në aspektin profesional, por edhe sentimental. Portugezi javë
Skandalet nuk kanë të sosur, një tjetër ish-Ministre akuzohet për plagjiaturë Skandali i doktoraturave të kopjuara në Shqipëri duket se nuk ka të sosur. Ishte Zv.Ministri i Arsimit Taulant Muka i
U kap me lëndë narkotike dhe u çua në psikiatri, skandalet e tjera të këngëtares shqiptare Këngëtarja nga Kukësi e njohur si Baby G është vënë në pranga në Kosoë. Artistja është kapur nga Policia e Kosovës m
Seancë e jashtëzakonshme për skandalet në politikën e jashtme Kuvendi i Kosovës nesër mban seancë të jashtëzakonshme sipas kërkesës së opozitës për të diskutuar rreth dështimeve dhe
Rama "cicëron" për skandalet, kurse propagandën e bën në Facebook Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale për skandalin e torturimit të Xhisiela Malokut ng
Si vodka ka diktuar historinë e Rusisë: Nga ushtarët e dehur tek skandalet e politikanëve Në vitin 1223, kur një ushtri mongole dhe tatare asgjësoi një ushtri ruse shumë herë më të madhe, ata e kuptuan se kjo n
Shokuan publikun, të gjitha skandalet që ndodhën te Çani Emisioni "Zone e lirë", shquhet për faktin që gjërat thuhen hapur dhe në mënyrë të drejtpërdrejtë. Në këtë emision A
S'kanë turp nga bota: 7 sherret familjare që tronditën showbizin shqiptar (FOTO LAJM) Në pamje të jashtme duket sikur marrëdhëniet mes VIP-ave familjarë janë të përkryera, por në fakt disa herë ka rezultuar
Politika zien nga skandalet, Lu e Vlahutin drekojnë mes Tiranës (FOTO LAJM) Ambasadorët Donald Lu dhe Romava Vlahutin janë kapur teksa konsumojnë një drekë sëbashku sot në një nga restorantet e nj
"Në maj do të plasin skandalet", Rama i përgjigjet paralajmërimit të Bashës Paralajmërimet e Bashës se në maj do të ketë plasje të mëdha skandalesh për pjestarët e PS-së pushtuan mediat vetëm pak
Nuk kanë fund skandalet për derbin, Allegri kapet mat duke folur me Tagliavento (VIDEO) Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, është parë duke folur me gjyqtarin e katërt, Paolo Tagliavento, lidhur me v
Bilbila, çizme dhe miell! Të gjitha skandalet në parlamentin e Shqipërisë Sharjet, fyerjet dhe ofendimet e përdorura rëndom nuk janë të vetmet që kanë ndoshur në parlametin tonë. Por edhe hu
Skandalet s’kanë fund në Zonë e Lirë, Çani puth të ftuarën në buzë Dihet që Arjan Cani nuk i kursen ngacmimet për të ftuarat që ka në studio. E ftuar këtë herë nënë studion e “Zonë e l
Skandalet më të bujshme seksuale në Shqipëri Jetojmë në Shqipëri dhe asgjë nuk është ë habitëshmë. Të arrish rrugës së famës fatkeqsisht ekzistojnë ngacmimet seksual
Të gjitha skandalet që kanë ndodhur tek Arian Çani (FOTO LAJM) Emisioni "Zone e lirë", shquhet për faktin që gjërat thuhen hapur dhe në mënyrë të drejtpërdrejtë. Në këtë emision A
Edhe Zoja pa licencë! S’kanë të ndalur skandalet në rastin e Almirit Dy nga tre ekspertët ligjor që e kanë kontrolluar gjendjen psikike të vrasësit Boban Iliq, nuk kanë pasur licencë për kr