999 rezultate për

skandale

Skandalet e Sunny Hill, që nga vjedhjet deri te performanca me kasetë Për një person që ka paguar plot 80 euro për të qenë në SunnyHillFestival, lekët e harxhuara kanë qenë një mësim për nes
Trump "i paaftë": Zbulohen skandalet e kabllogramave të SHBA-së me Britaninë (FOTO LAJM) « I papërshtatshëm », « jo stabël », « inkopetent »… në një seri kabllogramesh që kanë rrjedhur të publikuara në 7 korri
Rama shpërthen ndaj Metës: I janë falur të gjitha skandalet dhe e kemi burrëruar Kryeministri Edi Rama. ka folur sot në Kuvend në lidhje me dekretin e Metës për anulimin e 30 qershorit. Rama tha se
Skandalet e përgjimeve nuk e trembin Ramën, sërish thotë se do të mbajë zgjedhjet pa opozitën Kryeministri Edi Rama është shprehur se opozita ka frikë nga zgjedhjet dhe prandaj “kërcënojnë rrugëve me popullin imagj
"Trollat" e qeverisë sulmojnë në grup gazetarin gjerman që publikoi skandalet e Durrësit (FOTO LAJM) Pas publikimit të audio-përgjimeve të gazetës “Bild” për vjedhjen e votave dhe lidhjen e eksponentëve të PS-së me grupin
Federata franceze dënon ashpër Balotellin Mario Balotelli e nisi shumë mirë sezonin në Ligue 1 me Marseille duke shënuar tetë gola në 13 paraqitje. Por si gjit
SKANDALET/ Pse politikanët shqiptarë e kanë vështirë të dorëhiqen Dorëheqja si akt i përgjegjësisë morale është një praktikë shumë e rrallë në politikën kosovare. Zyrtarë të lartë shtetë
Vazhdojnë skandalet e Facebook, fjalkalimi juaj mund të lexohet nga këta persona Facebook ka njoftuar qindra miliona përdorues se fjalëkalimet e tyre janë ruajtur në bazën e të dhënave nga kompania me
"Se mos na vjedhin edhe brekët", aktivisti ngre zërin për dy skandalet Ne në Shqipëri kemi një shprehje që thotë se ‘’çudia më e madhe zgjat tre ditë,’’ po duket se për ngjarje të mëdha edhe
Studentët e Shkodrës protestë pas skandaleve seksuale të policisë Duke marrë shkasë nga ngjarja e fundit me policin të cilit iu publikuan videot e turpshme ku thuhet se ngacmonte seskuli
“Skandalet e pafundme, qeveria duhet rrëzuar” Analisti Fatos Lubonja ka deklaruar në News24 se është e nevojshme që qeveria të rrëzohet. Sipas tij, skandalet e fun
Nuk kanë fund skandalet, zbulohet lidhja jashtëmartesore e Mourinho-s Jose Mourinho ka përjeton kohët e fundit kriza të mëdha në aspektin profesional, por edhe sentimental. Portugezi javë
Skandalet nuk kanë të sosur, një tjetër ish-Ministre akuzohet për plagjiaturë Skandali i doktoraturave të kopjuara në Shqipëri duket se nuk ka të sosur. Ishte Zv.Ministri i Arsimit Taulant Muka i
Rama "falet" tek Erdogani në kulmin e protestave dhe skandaleve Në këtë lëmë protestash dhe shpërthimesh, kryeministri Rama ka vendosur të largohet nga Shqipëria për të takuar Erdogani
U kap me lëndë narkotike dhe u çua në psikiatri, skandalet e tjera të këngëtares shqiptare Këngëtarja nga Kukësi e njohur si Baby G është vënë në pranga në Kosoë. Artistja është kapur nga Policia e Kosovës m
Seancë e jashtëzakonshme për skandalet në politikën e jashtme Kuvendi i Kosovës nesër mban seancë të jashtëzakonshme sipas kërkesës së opozitës për të diskutuar rreth dështimeve dhe
Që 3 vjeç miliarder ndërsa sot i plakur është njeriu i skandaleve (FOTO LAJM) Sot është njeriu më me ndikim në çështjet globale, por ai ka qenë miliarder qëkur ka lindur. Fjala është për Donald T
Rama "cicëron" për skandalet, kurse propagandën e bën në Facebook Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale për skandalin e torturimit të Xhisiela Malokut ng
Qeveria e skandaleve Në shtatorin e 2017-s është inauguruar qeveria e re, bartësit e së cilës e patën promovuar si “Qeveri të vendimeve të më
Si vodka ka diktuar historinë e Rusisë: Nga ushtarët e dehur tek skandalet e politikanëve Në vitin 1223, kur një ushtri mongole dhe tatare asgjësoi një ushtri ruse shumë herë më të madhe, ata e kuptuan se kjo n