E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

skandal

"Isha e dehur", shoqja e Kylie-it përgjërohet për falje pas skandalit të tradhtisë Nuk ka nevojë ta përsërisim skandalin e fundit të familjes Kardashian, apo...? Ok, shoqja e ngushtë e Kylie-it, Jordyn W
Skandali me pasaportat, Rama mbledhje në Ministrinë e Jashtme Skandali me pasaportat shqiptare nuk ka kaluar pa vëmendje dhe aktualisht Ministria e Punëve të Jashtme po zhvillon një
Ish-mbrojtësi i Liverpoolit plas skandalin në Premier League (FOTO LAJM) Një skandal i ri ka plasur në botën e futbollit. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Bournemouth, Nathaniel Clyne. Mediat br
"Se mos na vjedhin edhe brekët", aktivisti ngre zërin për dy skandalet Ne në Shqipëri kemi një shprehje që thotë se ‘’çudia më e madhe zgjat tre ditë,’’ po duket se për ngjarje të mëdha edhe
Paloka shpërthen "skandalin e radhës": Safet Gjici në përgjime për blerje votash Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka bërë deklaratën e rëndë se Presidenti i skuadrës së Kukësit, Safet Gjici ka dalë në përg
Ori Nebiajt i nxjerrin videon “skandaloze” në emision LIVE (VIDEO) Këtë herë në Wake Up, ka pasur një surprizë por ndoshta jo shumë të këndshme. Isli i ka nxjerrë një video ku Ori Nebi
Skandal në Korçë, tifozët akuzojnë për tolerim dhe grinden me Radas "Ujqërit e dëborës" pas ndeshjes kanë akuzuar lojtarët për tolerim ndaj Tiranës. Pas përfundimit të takimit i vetmi që m
Skandali me pasaportat, Ministria e Jashtme pranon vjedhjen Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka pranuar humbjen e 100 prej pasaportave të ndaluara në Kakavijë. Në reagi
Pas skandalit të tradhtisë, Woods largohet nga shtëpia e Kylie Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Jordyn Woods, është larguar nga shtëpia e Kylie-t pas skandalit të tradhtisë me bashkës
Plas skandali në klanin Kardashian, Tristan tradhtoi Khloen me shoqen e saj të ngushtë Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në klanin Kardashian-Jenner. Thuhet se partneri i Khloe-s, Tristan Thompson e ka
Skandal në Gostivar, kapen tre autobusë me frena të prishura Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë vazhdon të bëjë kontrolle të automjeteve rrugore të cilat kryejnë transport publik
Skandal me tenderët tek Posta Shqiptare, kapen shkelje flagrante Dy muajt e parë të këtij viti duket të jenë periudha me fluksin më të madh të punës për zyrën juridike të Postës Shqipta
Skandal racizmi në Paris: Mbappe hebre, bir k... (FOTO LAJM) Disa parulla ofenduese kundër Kylian Mbappe, kanë shtangur Francën. Në vagonët e metrosë në Paris, janë parë disa parull
Skandali i lirimit të Naser Gashit, shpallet në kërkim shefi i Komisariatit të Kukësit Disa muaj pas skandalit me lirimin e trafikantit të drogës Naser Gashi nga komisariati i Kukësit, Krimet e Rënda kanë lë
I dalin fotot skandaloze, bukuroshja përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Studentët e Shkodrës protestë pas skandaleve seksuale të policisë Duke marrë shkasë nga ngjarja e fundit me policin të cilit iu publikuan videot e turpshme ku thuhet se ngacmonte seskuli
Lleshaj thotë se nuk gjendet denoncuesi i skandalit të Shkodrës Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është shprehur pas një mbledhjeje në komisariatin e Koplikut se policia është duke k
Lleshaj shkon urgjent në Koplik pas skandalit të policit Ministri i Brendshmë Sandër Lleshaj ka udhëtuar urgjent për në Koplik gjatë mëngjesit të sotëm duke organizuar atje një
S'ka denoncim për Berhanin, videoja u filmua në shtëpi: Policia reagon për skandalin Policia bën me dije se askush nuk i është drejtuar komisariatit të Koplikut apo Drejtorisë së Policisë së Shkodrës për t
Merret në pyetje polici në Malësinë e Madhe Ditën e sotme kudo shpërtheu skandali i një polici në Malësinë e Madhe i cili akuzohet se i ka dërguar video nudo një va