999 rezultate për

skandal

Deutsche Welle publikon skandalin që mund të rrëzojë Edi Ramën (FOTO LAJM) Mediat gjermane vijojnë të jenë të interesuara për situatën politike në Shqipëri. Së fundmi Deutsche Welle ka publik
Plas skandali, qendrat e masazhit po shfrytëzojnë të miturat në Kosovë 22 lokale të masazhit janë mbyllur nga Policia e Kosovës, në operacionin e organizuar në bashkëpunim me Komunën e Prisht
Djali në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtiti, flet e ëma: Ky është skandal Dy ditë pas ekzekutimit me 20 plumba të Jurgen Kurtit, policia ka shpallur në kërkim djalin e të ndjerit Agim Arapi, ngj
Pas skandalit të tradhtisë, partnerit të Jennifer Lopez i ndodh gjëma Disa ditë më parë, Alex Rodriguez i propozoi për martesë këngëtares së njohur Jennifer Lopez me një unazë që kapte shifr
SKANDALI/ Shqipëria u prezantua si krahinë turke në Gjermani Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, sipas të cilit Shqipëria është prezantuar si krahinë
Prag skandali: Klipi i Jonida Maliqit, i kopjuar "kokë e këmbë"? (VIDEO) Publikimi i klipit të këngës me të cilën Jonida Maliqi do të përfaqësojë vendin në Eurosong është bërë shkak për debate
Lleshaj bën kurban drejtorin e policisë së Tiranës pas skandalit tek "Petro Nini" Konflikti i ndodhur ditën e sotme tek "Petro Nini" i ka kushtuar vendin e punës Drejtorit të Drejtorisë Vendore të Tira
"Skandal! Babait të lindur në Çamëri i ndryshojnë vendlindjen" Nga Alket Veliu Po i vrasin për të tretën herë! Sot, im atë 79 vjeç merr në dorë kartën e identitetit të
Si i kanë marrëdhëniet Kylie me Jordyn pas skandalit? Nga gjithë ç’ka ndodhur deri më tani, me siguri mendja ju shkon se si i kanë punët 2 ish-shoqet e ngushta. Sipas TMZ
Plas skandali, pronari i Top-Shop kapet mat me punonjësen (VIDEO) Biznesmeni Philip Green është në qendër të një skandali pasi iu publikua një video duke e puthur një kolege, e cila i is
SKANDAL/ 12 gardianët grek që rrahën për vdekje në burg Ilia Karelin ia hedhin paq Pesë vite pas vrasjes, së të burgosurit shqiptar Ilia Kareli (Kudret Kume ), nga 12 gardianët e burgut, Këshilli Disipli
Skandali në Kamëz, policia shoqëron 20 persona në polici Pas dhunës në përfundimin e ndeshjes Kamza-Laçi, mësohet se policia ka shoqëruar në polici 20 persona, shkruan Albeu.com
Skandal në Kamëz, tifozët hyjnë në fushë dhe godasin arbitrin (VIDEO) Mbyllet në mënyrën më të shëmtuar të mundshme sfida Kamza-Laçi. Një penallti e akorduar nga gjyqtari Eldorjan Hamiti
SKANDAL/ E pabesueshme kjo dëshmi : Bleva arbitrin dhe droguam futbollistët e PSG! Më shumë se 25 vjet më vonë, hija e korrupsionit rishfaqet mbi fratiifigurën e Bernard Tapie, presidentit që fitoi nën m
"Më kanë vra për së gjalli", polici flet pas video-skandalit (VIDEO) Ky është Berhan Bajrakurti ish-polici i zonës së Gruemirës në Shkodër, i cili ende nuk e ka marrë veten nga ajo video in
Jordyn Woods përfiton shumë pas skandalit të tradhtisë Skandali i tradhtisë të Jordyn Woods me ish-partnerin e Kourtney Kardashian, ka qenë kryefjala e mediave të huaja dhe jo
Thellohet skandali që i tronditi të gjithë, Woods paska shkuar edhe me ish-in tjetër të Khloes Mënjeherë pasi shpërtheu skandali i tradhtisë në familjen Kardashian, Jordyn Woods u përjashtua nga reality show i famil
Kurti dërgohet në intesiv, skandaloze mungesa e një barne Edhe për dy ditë do të duhet të qëndrojë në kujdesin Intensiv pranë Klinikës Infektive, kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Al
Sarri bën deklaratën e fortë për Kepan pas skandalit në fushë (VIDEO) Maurizio Sarri ka konfirmuar se ekzistojnë mundësitë që Kepa Arrizabalaga të mos lujë në ndeshjen e radhës ndaj Tottenh
Çamët reagojnë ndaj deklaratave skandaloze të Pavlopulos Presidenti i Turpit! Përsëritës në fyerjet dhe denigrimet ndaj popullatës çame, dikur të njohur si shqiptarët e Greqi