999 rezultate për

skandal

Në 2008 tentoi të vetëvritej, ky është arbitri i skandalit në Paris "Negru", është një fjalë që pavarësisht se Sebastian Koltesku mund ta ketë përdorur qoftë naivisht, jo për të fyer direk
Zgjerohen përmasat e skandalit racist në PSG-Basaksehir, reagon ashpër Erdogan Ndërprerja e takimit PSG-Basaksehir ka marrë vëmendjen dhe të presidentit të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan. Pas lajmit
SKANDAL/ Ndërpritet ndeshja e Champions, gjyqtari ofendon me fjalë raciste trajnerin (VIDEO) Është ndërprerë papritur sfida në Paris mes nënkampionëve të Europës PSG-së dhe Bashakshehirit në minutën e 16-të. S
Po, kjo është fytyra ime: Lleshaj merr përsipër vrasje, dhunë, skandale dhe ngacmime?! Që në fjalën e tij të parë kur mori detyrën, ministri Lleshaj tha se në fytyrën e çdo polici do të shihnim fytyrën e tij
Këta çifte njoftuan shtatzëninë në mënyrën më skandaloze (FOTO LAJM) Prindërit e ardhshëm në ditët e sotme po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për ti treguar botës ardhjen në jetë të bebit.
PD për skandalin e tenderave: Rama hesht, nuk do i shpëtojë drejtësisë Ish-deputetja e PD-së Orjola Pampuri ka denoncuar një tjetër tender të dhënë nga qeveria, ku sipas saj është dhënë me 3-
Korrupsioni po bën kërdinë në periferinë e BE-së, vendet ku shpërthyen skandalet e fundit Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian po përpiqen të mbrojnë demokracinë dhe shtetin e së drejtës. Lufta amerikane ë
Skandaloze! 1 300 njerëzve gabimisht u është thënë se kanë Covid-19 Më shumë se 1,300 njerëzve gabimisht u wshtw thwnë se kanë Covid, për shkak të gabimit në testime dhe gjurmime. Ky sk
"Nuk ishte shembull, ai ishte i varur nga kokaina", plas skandali në Itali kundër figurës së Maradonës Në emisionin radiofonik të "La Zanzara" në "Radio 24" nga moderatori Xhuzepe Kruçani me moderatorin tjetër Dejvid Parenc
SKANDAL/ Punonjësi i morgut publikon foto me trupin e pajetë të Maradonës, "shpërthen" rrjeti Vdekja e Diego Armando Maradonas ka tronditur botën. Ndërkohë televizioni argjentinas, "Todo Noticias", ka publikuar nj
Djali i ri trazon ujrat tek Për'puthen: Tea e ëmbël, Ana mistrece e Melisa vajza e skandaleve! Atdheu është një konkurrent i ri që i është bashkuar “Për’Puthen-it”. Atdheu, djali nga Kosova, prej vitesh ka jetuar
Skandali me Napolin, nuk i ka dhënë pagat futbollistëve dhe stafit Në njërën prej ligave më të forta në Evropë, në Serie A të Italisë, shumë futbollistë nuk po marrin pagat. Stafi, tra
Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
"Kjo është skandaloze", Era Rusi reagon pas "fitores" së Anxhela Peristerit në Festival (FOTO LAJM) Një ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ishte shpallur fituese e Festivalit të Këngës
Pamje skandaloze pranë Traumës: Polici e mjeku shtyjnë ambulancën që nuk ndez (VIDEO) Një video e xhiruar pranë spitalit të Traumës, në Tiranë po bën xhiron e rrjetit. Në video shohim gjendjen e makinave
Çfarë po ndodh me Hazard, statistika skandaloze të belgut ndaj Villarrealit Që prej transferimit te Real Madridi, Eden Hazard i ka pasur me pikatore performancat e pranueshme, dhe është harruar sh
Skandal në Parlament, sulmohen fizikisht deputetët e Merkel Sikur të mos mjaftonin përplasjet e dhunshme me policinë, përkrahësit e djathtë gjermanë ja kanë dalë të hyjnë edhe në
Skandaloze! Dolën në rrugë të infektuar me COVID-19, gjobiten 4 të rinj me 7 milion lekë Inspektorati Shëndetësor Shtetëror Gjirokastër ka gjobitur me 700 mijë lekë të rinj 4 persona për thyerje të karantinës
Çani rrëfen gjendjen në Sanatorium: Ishte skandal, mjekët nuk pranonin më pacientë Gazetari i njohur, Arian Çani ka folur mbrëmjen e djeshme në "Zonë e lirë" në lidhje me kapacitet që kanë spitalet shqip
Skandali i trukimeve në Serbi, portieri i dhuroi topin kundërshtarit për të shënuar (VIDEO) Rikthehen hijet e trukimeve në futbollin serb. Në ndeshjen e kategorisë së parë në kampionatin serb, mes Dinamo Vran